Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb pasi?.......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasi?.......

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az hogy koslat utànam egy pasi.


Én 28 vagyok ő viszont 41...


Szóba került a sport és hogy én kickbox versenyző vagyok...mutattam neki vidit versenyeimről mire meglepő módon őszinte értékelést adott.


Mivel tkd az alapom gyakran lóg a kezem és felhozta még azt hogy a kontrám lassú.


Én meg mondtam neki hogy ha ilyen profi akkor jöjjön le edzésre.


Erre lejött ba sszus...


És küzdelemnél ilyeneket csinált hogy először leütötte a segédedzőt majd ilyet szólt neki bocs.


Utána meg az edzőt is bucira verte.


Majd sétáltunk és elmondta hogy 20 éve boxol és 8 éve francia boxol.


Én meg csak vigyorogni tudtam mikor mesélt mert tetszik nekem. Magas jókepű és izmos...viszont nagy a korkülönbség.


Utóbbiról a francia boxról még nem hallottam de mutatott róla videót.


És a kérdésem.


Tény hogy nem nèz ki annyinak de sokkal idősebb tőlem.


Viszont őt ez nem zavarja és nyomul.


Engedjek neki?


2022. ápr. 17. 12:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha testileg vonz, akkor igen. Sajnos sokan esbek abba a hibaba, hogy ilyen olyan dolgokert magukra eroltetnek egy idosebb testet ( gazdag, cool, menő, okos, buvar, pilota, hires szinesz bla bla). Ha nem erzed azt hogy kissé erőltetned kell magad a ferfi jo tulajdonsagai miatt, akkor oke.
2022. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
15%
20, nem minden nő akar kölyköt
2022. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
21%
#20: Ha az ember csak olyan párt akarna magának, hogy senki semmilyen szempontból ne szólhassa meg érte, akkor sosem találna megfelelő társat. Nem kell feltétlenül azzal törődni, hogy mások mit gondolnak a párunkról, azzal meg végképp nem, hogy az óvó néni először nagypapának nézi az apát. Ugyan már kit érdekel? Mint írtam, szép számmal vannak nagy korkülönbségű és tartósan jól működő kapcsolatok. Nekem egy ismerősömnek 55 éves korában született gyereke egy 36 éves nőtől. A gyerek már azóta kamasz lett, s még mindig együtt vannak. Manapság egy önmagára figyelő, egészséges életet élő férfi nagyon jó esélyel megéri a 75 évet, úgyhogy az esetleges gyereket még egy ilyen idősebb férfi is fel tudja nevelni, nemhogy egy negyvenes!
2022. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
65%
Az en szomszedom 50es pasi, nemreg lepett le a 20 evvel fiatalabb noje, akivel mar tini gyerekeik is voltak.elhagyta el fiatalabb pasiert.
2022. ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Agt maajd jól lever téged is kérdező 🤣
2022. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
93%

Lehet belőle kapcsolat, de engem zavarna egy ekkora korkulonbseg, te abban a korban vagy mikor gyereket akarsz, neki lehet már nem is "lehet", nem alkalmas rá. Mire a gyerek 20 lesz te 48 leszel o meg 61, gondolj erre.


De te tudod

2022. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Mamamek között is 13 év korkulobseg volt, papam javára, ő már nem él sajnos de boldogságban éltek mindig is
2022. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
30%
#26: Na ekkora butaságot is rég hallottam. Ugyan már miért ne lehetne egy negyvenes évei elején járó, életerős férfinak akár több gyereke is? Aki ilyesmit ír, az abszolút nincsen tisztában a férfi test működésével. Az igaz, hogy a sperma minősége a kor előrehaladtával lassan csökken, de még az ötvenes éveikben járó férfiak is szinte mind tökéletesen nemzőképesek! Egy negyvenes éveiben járó férfinak rendszeres nemi élettel és egy egészséges, fiatal nővel szinte garantált a teherbeesés egy éven belül!
2022. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

20 év ökölvívó edzés rengeteg. Nem csoda hogy lecsapott mindenkit. Gondolom bele se adott mindent csak jatszott míg a többiek kakaskodtak vele. És akkor mellé a savate ami a legtaktikusabb legjobban felépülő állóbunyó...

Mondjuk komoly lehetett a szitu.

Én thai boxolok 8 éve. És egyszer lejött hozzánk edzésre egy totál àtlag pali akiről kiderült hogy szintén 20-25 éve boxol. Még egy kis pocakja is volt. Aztán hiába ment a combos neki meg minden lecsapott mindenkit.

Állobúnyóban egy kézett ökölvívó győzhető le üti rugi stílusokkal.

Max egy bírkózó tud lecsavarni ilyen embert.

2022. ápr. 23. 19:32
 30/30 anonim ***** válasza:
91%

"20 év ökölvívó edzés rengeteg. Nem csoda hogy lecsapott mindenkit. Gondolom bele se adott mindent csak jatszott míg a többiek kakaskodtak vele"


Jujj de meno.....

2022. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!