Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek,fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek,fiatal fiú,fiatal pasi idösebb nő pár kapcsolatról,párkereséséről?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert.
2020. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Ja, sok sikert.

Miben különbözik egy azonos korú pár bimbódzásától? Semmiben.

2020. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Mivel írni sem tudsz, ezért 1 patronra jó lehet.
2020. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%
Szokatlan és egyben lehet bűncselekmény is a fiatal fiú, fiatal pasi és idősebb nő párosítás...
2020. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben egyikük nem kiskorú, úgy semmi, mert nincs közöm hozzá.
2020. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Tökéletes.
2020. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Tökéletes! Én ilyenben élek. Soha egyetlen párkapcsolatom nem működött ilyen jól, pedig 20 év van köztünk. Én vagyok a pasi, de mindig azt kaptam másoktól, hogy a felfogásom a világhoz való hozzáállásom legalább 5-10 évvel több mint a köröm. ő ugyanezt kapta meg csak úgy hogy ő meg fiatalabb. Felfogásban nincs köztünk korkülönbség, és mások elmondása alapján külsőleg sem látszik nagyon. Szóval én úgy gondolom hogy hosszú évek óta ez a lehető legjobb dolog ami történt az életemben.
2020. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jó dolog, de nem feltétlen tartós. Azonban mindig kettőn áll a vásár.
2020. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Van egy ismerősöm, fiatal férfi. A barátnője nála majdnem 9 évvel idősebb. Nekem ez a férfi tetszik (nem vagyok gerinctelen nem rondítok bele), látszólag jól megvannak.


Féltékeny vagyok a barátnőjére, ez a véleményem😂

2020. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
mért kell kiemelni ezt a kérdést ? a legtöbb férfi csak a tapasztalt pnci miatt megy rá öregebb nőre de nem kell nekik hosszútávra és mindig vannak kivételek de az csekély % .
2021. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!