Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Először alszom ma a pasimnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először alszom ma a pasimnal és nem tudok aludni holnap korán kelek mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Barátom már alszik nem akarom felebreszteni én nagyon fázom. Nekem kéne vastagabb takaró nem tudtam hogy ilyen hideg van itt éjszaka. Magamtól meg nem akarok turkálni a szekrényekbe. Nem tudom hol tartanak ilyeneket.

Meg csak 2 hónapja vagyunk egyutt. 22 éves vagyok



2020. nov. 1. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Csinálj kakaót, az finom. Plusz meleg, fázni se fogsz.

Vagy felébreszted, vagy feltalálod magad és keresel egy takarót, mondjuk az kicsit fura lenne. Én simán felébreszettem a páromat bármikor, ha fázom és nem tudom egyedül megoldani

2020. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Keltsd fel, kérj egy plusz takarót, vagy vedd fel a pulcsid :D azért ez annyira nem bonyolult
2020. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Bújj oda hozzá, finoman ébreszd fel és mondd meg neki, hogy fázol, melegítsen meg. ;-)
2020. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Keltsd fel és kérj takarót. Ne legyél már ilyen mimóza felnőtt létedre. És ezt még én mondom, a visszahúzódó ember. Vagy másik opció felvenni egy (vagy több) pulcsit, ha kéznél van, száraz törölközőt használni, hozzábújni a barátodhoz, stb.
2020. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Akkor lesz fura a helyzet, ha esetleg a csávó elereszti magát melletted álmában. Akkor se fogsz szólni?
2020. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
huzzal fel egy zoknit. az ember leginkabb labrol fazik. egyebkent meg keltsd fel a kant.
2020. nov. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Hú de gyerekes az egész 😂😂😂

Jézusom... 5 éves gyerek szellemi szintjén vagy körülbelül.

2020. nov. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Első alkalommal, a pasi mellől gyakorizni:) társkeresőn fenn vagy?:)
2020. nov. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
Milyen életképtelen emberek vannak jesszusom!!!!!
2020. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!