Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg az új pasi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az új pasi a legjobb felejtő?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem egy fiúba, akibe nem szabadott volna beleszeretnem. Nagyon hiányzik, de próbálom tartani, hogy ne találkozzak vele. Hogy tudnám elfelejteni leggyorsabban? Nagyon bedepiztem a hiányától... Úgy érzem, sosem találok olyan jó pasit, mint ő... Ha más pasival beszélgetek, hozzá hasonlítom és senki meg sem közelíti. :( Próbáltam magamra is koncentrálni, a saját életemet építeni, de sajnos az nem elég ahhoz, hogy ne gondoljak rá folyamatosan.

26/N


2020. nov. 9. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy már olyan kislány, hogy ezen ne tudj továbblépni szerintem.
2020. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
67%
Akkor neked a faszkörhinta való, bravó!
2020. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak olyan új pasi, aki legalább annyira vagy még erősebben hat rád, mint ő. Ez pedig lutri, hogy ilyen jön-e. 😕
2020. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a sráccal? Van párja?
2020. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tedd ezt ha találsz valakit akit nem hozzá hasonlítgatsz, nem őt keresed benne hanem önmagáért értékeled.
2020. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Es miota probalod felejteni? Mert a jelenlegi felgyorsult vilagban rohadtul alabecsuljuk a szükséges ido mennyiseget. Nekem ilyet elfelejteni 10 honapba telt
2020. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy új kapcsolat sokat tud segíteni abban, hogy egy régi teljesen a háttérbe szoruljon, és szinte már eszedbe se jusson. DE a megfelelő időben. Amíg ezen a srácon nem vagy túl, egyértelmű lenne, hogy a másik csak egy pótlék lenne neked, így te sem éreznéd jól magad a kapcsolatban, és csóri új sráccal szemben is elég tisztességtelen volna egy ilyen húzás. Ezt a gyászfolyamatot sajnos senki sem tudja feldolgozni helyetted.


Most egyelőre foglalkozz azzal, hogy most ez a helyzet van, csalódott vagy, és ezt gyászold el. Szánj rá annyi időt, amennyire szükséged van, ez mindenkinél változik. Beszéld ki a barátnőknek, hallgass depis zenéket, írd ki magadból, foglalkozz önismerettel és kapcsolatokkal, ami a jövőben segíthet találni valakit, sírj (tényleg, feszültségoldó!), vagy csinlj bármit, ami úgy érzed, hogy neked segít. Kitartás!

2020. nov. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Írj!
2020. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!