Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb pasi?.......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasi?.......

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az hogy koslat utànam egy pasi.


Én 28 vagyok ő viszont 41...


Szóba került a sport és hogy én kickbox versenyző vagyok...mutattam neki vidit versenyeimről mire meglepő módon őszinte értékelést adott.


Mivel tkd az alapom gyakran lóg a kezem és felhozta még azt hogy a kontrám lassú.


Én meg mondtam neki hogy ha ilyen profi akkor jöjjön le edzésre.


Erre lejött ba sszus...


És küzdelemnél ilyeneket csinált hogy először leütötte a segédedzőt majd ilyet szólt neki bocs.


Utána meg az edzőt is bucira verte.


Majd sétáltunk és elmondta hogy 20 éve boxol és 8 éve francia boxol.


Én meg csak vigyorogni tudtam mikor mesélt mert tetszik nekem. Magas jókepű és izmos...viszont nagy a korkülönbség.


Utóbbiról a francia boxról még nem hallottam de mutatott róla videót.


És a kérdésem.


Tény hogy nem nèz ki annyinak de sokkal idősebb tőlem.


Viszont őt ez nem zavarja és nyomul.


Engedjek neki?


2022. ápr. 17. 12:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
96%
10, olvasd el még egyszer amit írtam, még mindig ugyanaz a probléma a csávó viselkedésével. Persze, körbementek, aztán tátott szájjal beengedték az ismeretleneket mindenhol, csak úgy, bunyózni az edzővel. Ne higgy el mindent, amit mondanak neked
2022. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

11

Te inkább keress normàlis edzest ne itt trollkodj, mert nagyon nem vagy képben a témában.

Gondolom valami kamu kung fu ájkidó vonalon mozoghatsz ahol ismeretlen fogalom a full contact 😂

2022. ápr. 17. 15:12
 13/30 anonim ***** válasza:
73%
12, nem talált. te meg azzal nem vagy képben, hogy mi a helyes viselkedés egy ilyen helyen, remélem, a csávó jól átvág és kihasznál, utána meg lerúg majd, aztán összeszedheted magad a padlóról, ha tzdo, ugen kis buta fiatal és naiv vagy még
2022. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Piti dilettáns zavart és rosszindulatú..

Igen ez te vagy 13.

2022. ápr. 17. 15:40
 15/30 anonim ***** válasza:
75%
De kis buta naiva, akit elvakított az, h farkot lát
2022. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Még nem làttam az övét...

De nemrég írt, szóval este lehet fogom látni mégiscsak.

Szerintem szeretném.

Csak fura hogy ennyivel idősebb.

2022. ápr. 17. 16:02
 17/30 anonim ***** válasza:
34%
Mondd meg neki h el vagy tőle ámulva így is, nem kell a randin leverni neki senkit sem.
2022. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Az a 13 év azért nem olyan sok. A nagyszüleim,sajnos már nincsnek, köztük 22 év korkülönbség volt. Nagyon boldogok voltak mindvégig. :)
2022. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
34%
#7: Én egyszerűen azért, mert a saját korosztályomból akarok társat. Ennyi. Max. 3 év, de te azt választasz, akit akarsz.
2022. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
81%
Csak majd ne csodálkozz, ha az oviban a nagypapának nézik a gyerek apját.
2022. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!