Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok lány miért nem örülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért nem örülne annak ha fiatalon találna olyan fiút aki mellett sokáig együtt lehetne?

Figyelt kérdés

Fiúként örülnek ha fiatalon találnám meg az igazit. Kevés lány gondolkodik. Mi lehet ennek az oka?

Miért jobb az ha több rövidebb, komolytalanabb kapcsolata van tele csalódásokkal?


2022. márc. 15. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Mert ilyen környezetbe vagy, ahol ez a gyakoribb gondolkodási mód.

De nem jelenti ez azt, hogy minden lány ilyen.

2022. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Persze, a lányok olyan kapcsolatot keresnek, ami tele van csalódásokkal. Neked sikerült fiatalon megtalálnod a a megfelelő embert? Na látod, nekik sem.
2022. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a lány nagy többsége nem direkt megy bele ezekbe a rövidebb kapcsolatokba. Tudod, az úgy van, hogy lángol a szerelem, tele vannak tervekkel, aztán ismerik meg, ki is a másik és jönnek rá, hogy nem működik - vagy pont őket dobják.
2022. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Mert kitolódnak az életszakaszok. 21-24 évesen esnek ki sokan az egyetemről egyáltalán és élni akarnak 1-2 évet, mielőtt olyan kenyérkeresővé/háziasszonnyá válnának, mint apáik és anyáik.
2022. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nagyjából senki nem gondolja így. Egyszerűen csak vannak, akik hamar összeakadnak egy hozzájuk illő párral, akivel könnyen és örömmel együtt vannak évtizedekig vagy halálukig, mások pedig kevésbé szerencsésen választanak, vagy átb#sszák őket akár többször is, vagy olyan dolgok jönnek közbe, amit nem él túl a kapcsolat. De a cél nyilván a többségnél nem az, hogy csak pár hónapig tartson a párkapcsolatuk.
2022. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Ki akarna olyan fütyivel lenni 1 napig is, aki olyat mond, "kevés lány gondolkodik".


Kilóg a nőgyűlölet, haver.

2022. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom még soha nem volt kapcsolatod!

Nem tudhatod, még a legnagyobb szerelemben, legőszintébb vággyal sem, hogy egy kapcsolat meddig fog tartani. Az, hogy ki lesz az igazi, ennél még sokkal bonyolultabb.

Az ember jobban teszi, ha él a lehetőségekkel, nem tudhatja, hogy mi sül ki belőle!

2022. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
Tapasztalatlan lányok rendszerint gondolkodás nélkül belemennek 5-6 vagy több évvel idősebb Chaddel is a "kapcsolatba", aztán kiderül a nyilvánvaló, sírdogálnak egy hétig, aztán futnak bele a következő pofonba. De ezt sikerül racionalizálni azzal, hogy "fiatal vagyok", "most kell kiélni magam", "bulizni szeretnék", és egyéb roppant ízléses frázisok, nyilván tudjuk ezek mit jelentenek. :D
2022. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Mert fiatalon az ember személyisége még nincs kiforrva, idővel változik és nem biztos, hogy az az énje kompatibilis lesz a másik fél kiforrott énjével.

Persze az ember folyamatosan változik, de szerintem a 20-as évek döntően meghatározzák az ember karakterét.


Friss tapasztalatom most, hogy egy régi ismerősöm (lány) 21-22 éves kora körül ismerte meg a párját, a fiú 2 évvel volt idősebb, nagy szerelem volt - kicsit el is volt szállva magától a csaj - hatalmas esküvő volt 23 éves korában, csili-Vili rózsaszín köd és most még alig 4 év házasság után válnak a sráccal. Teljes sokk számomra. Állítólag szóvá sem állnak egymással, mindenhonnan töröltek a közös emlékeket, képeket, a lány már nem használja a srác nevét stb. Nagyon ijesztő. Ehhez képest itt vagyok én, akit mindig lenezett ez a lány, hogy nem pasiztam úgy, hanem mentem a magam útján. Világot láttam, felköltöztem a fővárosba, lett karrierem, ismerkedtem férfiakkal, de nem horgonyoztam le, mert éreztem, hogy még nincs itt az ideje. Most leszek 29, egy elkepeszto állásajanlattal és 8 hónapja egy fantasztikus férfi mellett, aki igaz, hogy idősebb és már túl van egy házasságon, de nyugodt, letisztult, megtanulta az élet leckéit, tudatos, ahogy én is. Eszméletlen harmóniában vagyunk, ami viszont nem lenne meg, ha előbb találkozunk, egyszerűen szóba sem állnánk a másik régi változatával, mert ahhoz, hogy ennyire passzoljunk át kellett mennünk sok dolgon, veszteségen, csalodason, kudarcokon, amik ilyenné tettek minket. Sokat szoktunk erről beszélgetni, hogy annyira stimmelnek a tapasztalataink, az eletutunk, az hogy pont úgy és azt adjuk magunkból, amire a másiknak szüksége van és ami korábban mindig hiányzott másokkal

2022. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8: SZóval aki nem unalmas lúzer, az neked "chad" :D
2022. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!