Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy kölcsönö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy kölcsönös a kémia, vagy csak beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés

Ha logikusan átgondolom, túl jó hozzám az a másik személy, szintemen felüli. Nem tudom, mit láthatna bennem.


Amikor viszont találkozunk, mégis úgy érzem, hogy van a részéről kölcsönösség, élvezi ő is a társaságomat.



2022. febr. 24. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ismerd meg, ha folyamatosan érdeklődik feléd, akkor már jó jel
2022. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bepróbálkozol nála: ha viszonozza, kölcsönös volt. Ha nem, akkor ennyi, itt vége.
2022. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig hasonlóan vagyok, ha valaki nagyon tetszik azt feltételezem, hogy én tuti nem tetszenék neki. De valahogy nyitni kell különben nem lesz semmi. Ha meg nem próbálkozol és nem derül ki megbánod. Én most is épp próbálkozok az én kiszemeltemnél, bár nyilván csak nagyon finoman. Aztán majd vagy alakul vagy nem.
2022. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresgélj szinteket, mert nincsenek! Az viszont fontos kérdés, hogy mint férfi érdekled -e, mert az, hogy kedves, nyitott, érdeklődő egyáltalán nem jelenti azt. Ezt nem tudod pontosan belőni, de ha kezdeményezel, akkor kiderül.
2022. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3. Ha van fejlemény, leírnád kérlek? :)
2022. febr. 24. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak akkor tudod meg, ha már legalább jó viszonyba vagytok, elhívod valahova.

Nem veszítesz semmit, szedd össze magad.

2022. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Randizgattok? Barátok vagytok? Hogy kell elképzelni a szituációt?

Szerintem nyiss felé. Kezdeményezz.. több a nyerni mint a veszteni valód

2022. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy kishitű! Egyszer én is jártam így hogy nem hittem el a nyilvánvalót, csak azért mert túl nagy volt a "szintkülönbség" (én egy kissé rossz tanuló egyetemista, ő pedig egy ritka jóképű tanár doktor, csak máshonnan). Akkoriban pedig nem volt face, pláne messenger, még iwiven írtunk párszor, az meg nem ilyen volt. Találkozni pedig egyetlen egyszer találkoztunk, akkor ismertem meg- utána írogattunk. De az az egy nap...

Nagyon sok évig bántam hogy olyan simán elengedtem. Azóta se csókolt úgy senki (több nem történt köztünk).


Szóval nyiss nyugodtan, akkor kiderül! Kevésbé fogod azt bánni ha nem sikerült, mint azt hogy tartózkodtál, mert nem hittél az egészben, és kitudja mi lehetett volna.

2022. febr. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!