Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kémia kialakulhat két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kémia kialakulhat két ember között úgy ,hogy nem ismerik egymást és ez okozhatja ,hogy tartanak egymástól kerülik egymást ,mert nem ismerik egymást ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
A vonzalom kémia vizuális alapon is működik. Ez nem áll összefuggésben az egymást valo kerüléssel. Ez utóbbinak általában racionális okai vannak.pl házasokra vagy kollegára stb stb nem feltétlenul kezd nyomulni vki csak mert feláll rá a f.rka
2022. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a szomszéd lányos? Pont összeillenél azzal, aki a héten azért sipákolt, mert a szomszéd fiú, akivel még köszönő viszonyban sincs rá se néz, pedig ő milyen jó nő.
2022. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Én azért tartok attól a férfitól akihez brutál módon vonzódom (és csak látásból ismerem), mert férjnél vagyok és nem tudom, hogy bírnék megállni vele csak 1 alkalomnál. Ezért inkább elkerülöm.
2022. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Érdekes kérdés: mintha ilyenben lennék a munkahelyemen egy nővel szemben. Állóháború van nálunk.
2022. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem ismersz engem, kérdező, ki tudna alakulna kémia közted és köztem? isten ments!


szóval a válaszom: nem!

2022. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerik egymást?


De gondolom látásból csak ismerik nem? :)

2022. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!