Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két ember között kialakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ember között kialakulhat kétszer a szerelem?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy komoly szerelmi viszony után, kialakulhat még egyszer, egyik vagy mindkét fél részéről?
2020. márc. 20. 11:41
 1/3 anonim válasza:
Szerintem attól függ ez mi miatt lett vége, vagy hunyt ki a szerelem. Egyáltalán meg volt e mindkét oldalon. Mert sokan képesek össze keverni bizonyos érzéseket. De ha megvolt és nem olyan mélyek a sebek és megmaradt az egymás iránti tisztelet akkor talán. De szerintem ez nagyon ritka. Mert általában az okozott seb miatt ég ki, és vannak olyanok dolgok amiken az ember a saját méltósága érdekében jobb ha el sem gondolkodók ilyesmin. Szerintem vaz ember életébe simán bele fér több szerelem is. Olyan ami keserű és nem tesz boldoggá, olyan is, de szerintem azokat nem érdemes sokáig vinni. Mert fel örli mindkét felet.
2020. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki, de a felmelegített káposzta sem jó...
2020. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért lett vége?Ha annyira szerelmesek voltatok.
2020. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!