Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni ha a kémiát nem csak én érzem?

Figyelt kérdés

Zárjuk ki most azt a forgatókönyvet, hogy elhív valahova és/vagy megmondja. Az élet azért ennél árnyaltabb.


Ha van valaki aki felé én azt érzem, hogy megvan a kémia vagy összhang. Sokat nevetünk és viccelődünk egymás társaságában, tetszik neki a humorom, gyakran vannak összenézések ha valaki épp valami poént mond, tréfál. Ilyenkor sokszor nézünk egymása mintha egymásnak mondanánk vagy egymás reakcióit figyelnénk pedig mások is vannak ott. Nagyon jó beszélgetéseink vannak akár komoly akár kevésbé komoly témákban, de sosincs kínos csend.

Volt 1-2 "olyan" egymás szemébe nézésünk, de csak 1-2 mp volt, talán még annyi se. Nekem akkor megszűnt a külvilág. Mintha senki más nem lett volna a közelben.


De nem akarom áltatni vagy becsapni magam. Honnan tudom, ha ez csak részemről van meg? Vagy honnan tudom, ha a másik is érzi?



2022. jan. 13. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudod megbiztosan, ha beszélgetsz vele erről. Vagy ha elhívod randira és igent mond. Táncolsz vele egy buliban és engedi hogy magadhoz húzd. Puhatolózol a barátai körében.
2022. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Ezen én is szoktam töprengeni néha. Valószínűnek tartom, hogy a kölcsönös összeszikrázás megvan, de ez az esetek többségében ez még kevés. Az ember mérlegel és minél tapasztaltabb vagy céltudatosabb annál inkább több kritériumot állít fel. tehát hiába a tetszés, ha a végzettséged, a családod, a lakhelyed, a foglalkozásod, az egzisztenciád, a jövőképed, világlátásod, gyerekeid és/vagy kilóid (magasságod, izomtónusod, stb.) száma nem felel meg.
2022. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
2mp összenézés az semmi, tartanotok kellene a szemkontaktust, illetve az érintés is fontos. Ha odaad valamit hozzáér -e a kezedhez, ha nő, akkor ha megszólít hátulról végigsimít -e a vállon, férfiként ha előre enged ráteszi -e a derékra a kezét stb.
2022. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem mértem le mindent stopperral:D


Voltak/vannak rövidebb összenézések is, és hosszabbak is.

Az összenézések sokszor olyanok mintha azt figyelnénk milyen a másik a reakciója, mit gondol, stb.

Bulihelyen meg hasonló helyeken nem találkoztunk soha, sokkal átlagosabb közegben.


Igen volt, hogy hogy összeért a kezünk, volt olyan, hogy (félig valahogy ösztönösen de mégis kicsit szándékosan - nem tudom furcsa volt de nagyon jó)megkértem valamit szedjen ki a kezemből és mivel annyira nem voltunk közeli ismerősök, nem is gondoltam, hogy megteszi, de megtette és olyan nagyon finoman csinálta.

Nem nagy dolog persze, de számomra kb mintha megállt volna az idő.

Egyébként kevés alkalmunk volt közeli fizikai kontaktra.


Mint mondtam akkor ha randira hívás nem opció. Anélkül, hogy kimondanánk, megbeszélnénk honnan lehet tudni ha van kémia?

2022. jan. 13. 16:18
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Van néhány tipikus jele azért, amiből fel lehet ismerni. A egyik, hogy akarata ellenére azonnal mosolyog, ha egymásra néztek, ezért sokszor direkt kerüli a szemkontaktust, ha közel van hozzád. Furán viselkedik, lassabban beszél, és ha beszéltek, mindig felhúzva tartja a szemöldökét.
2022. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha nálad van kémia, mindenbe jelet fogsz látni.

Ha egy randira hívás nem opció, akkor tök mindegy, mi van nála.

2022. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 nézd, olyan is van hogy két random ember találkozik teljesen véletlen valahogy. Nem akarnak egymástól semmit, lehet mindkettő kapcsolatban van, nem is akarnak semmit mégis van akik közt érezhetően megvan. Külső szemlélő olyankor ezt sokszor látja v láthatja. Akik között láthatóan van vibrálás.


Ez csak egy példa, nem az én életem. De kívancsi vagyok, hogy pl egy ilyen szituban ahol nem is cél a randevú v az ismerkedés, mégis honnan látszik, érződik ha van.

2022. jan. 14. 13:13
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, ha nem akarok tőle semmit, engem nem érdekelne, hogy van-e részéről valami. :) Kicsit ellentmondásos.
2022. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 én ezzel nem így vagyok:D


Érdekelnek az emberek, mit gondolnak, mi jatszódik le bennük.

2022. jan. 14. 13:27
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Bennem nemrég tudatosult, hogy ez az érzés kölcsönös volt. Egyszer ahogy összenéztünk hirtelen, ahogy egymás szemébe néztünk. Teljesen belfeledkeztünk, és csak néztünk intenzíven, mélyen egymás szemébe hosszú (nagyon hosszú.. :DD) másodpercekig. Kb úgy éreztem, a lelkemig lát.


ÉS egy idő után éreztem, hogy jól éreztem, hogy ez nem egyoldalú, mert ez már nem olyan nézés, ami bárkivel megtörténik. Ráadásul addigra érzelmileg is eltávolodtam, így kvázi objektívan tudtam részt venni benne. Soha nem volt ilyen élményem, jól eső szemezés igen, de ezt tényleg nehéz leírni, irtó jól eső érzés volt. Mintha minden, amit nem tudtunk egymásnak bevallani, vagy erre a kérdésre választ kapni, most megkaptuk volna.

2022. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!