Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők. Szerintetek miért terjedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Szerintetek miért terjedt el a nőkkel kapcsolatban, hogy fontos nekik a pénz?

Figyelt kérdés

Már a 80-as években készült A Sebhelyesarcú című filmebem Tony Montana (Al Pachino) ezt mondja:


"Először legyen sok pénzed. És ha már megvan a pénzed, lesz hatalmad is. És ha már van hatalmad, akkor jönnek a nők."


Forrás itt: [link]


Tényleg nem provokatív módon kérdezem, de amint latjuk, már a 80-as évek Amerikájaban is ismert volt ez a gondolat.


2022. jan. 23. 18:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

Már az őskorban is ismert volt ez a gondolat, az az ősember aki nagy zsákmányt villantott, szép barlangja volt, leverte a többieket, mint Süsü a cölöpöt instant megkapott bárkit.


Csak a környezet változik, meg a "skinek", az algoritmus marad.

2022. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

#1


Van valami abban, amit mondasz.

2022. jan. 23. 18:37
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Magyarázd el egy szegénynek, hogy a pénz nem boldogít!
2022. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#3


Érdekes meglátás.

2022. jan. 23. 18:39
 5/29 anonim ***** válasza:
25%

3.


Ez inkább így igaz :D :D


[link]

2022. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
23%
Minden általánosításnak van alapja.
2022. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem azért, mert igaz. Nő vagyok, két mindenben teljesen megegyező férfi közül a gazdagabbat választanám, ha lenne ilyen szituáció. Aki azt mondja, hogy ő ha másképp választhatna, akkor is direkt a szegénységet és a létbizonytalanságot választaná, az hazudik. Olyan nőként, aki akar gyereket, nem csak a saját kényelmem, de a jövendő gyerekeim élete is az én felelősségem, és bár soktényezős dolog, hogy kinek vagyok hajlandó szülni, az biztos, hogy az előnnyel indul, akinek anyagilag stabil háttere van.
2022. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#7


Köszönöm az őszinte választ.

2022. jan. 23. 18:48
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

A '80-as években még sok országban a hagyományos nemi szerepet uralkodtak, tehát a nő otthon volt a gyerekekkel, megteremtette az otthon melegét, míg a pasi pénzt keresett.


Mivel csak a férfin múlt a család anyagi helyzete, persze, hogy mindenki dolgos, pénzes férjet akart választani.


Na meg aki volt már rossz anyagi helyzetben, pl. szegénységben nőtt fel, tudja, milyen a küszöböt rágni. Nem mindenkinek természetes az, hogy ha hívják hétvégén a haverok sörözni, akkor megteheti anyagilag, hogy lemegy, pedig itt nem egy drága koncertről vagy utazásról beszélünk.


Mivel én most is jól keresek, diplomám is van, egyáltalán nem várom el, hogy a pasi gazdag legyen, viszont nem is tartanék el egy életerős fiatalembert, aki lustaságból nem dolgozik. Nyilván más lenne, ha együtt lennénk X évig, és szegénynek olyan betegsége lenne, vagy balesetet szenvedne, és többet nem dolgozhatna. Akkor kiállnék mellette. Viszont mennyi olyan van, aki életerős, egészséges, és mégis lusta! Na, szerintem érthető, ezek az emberek miért nem álmaink hercegei...

2022. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

A gazdag és befolyásos emberek körül mindig legyeskednek hiénák. AKár nő, akár férfi az illető, és megpróbálják lenyúlni. [link]



Mellesleg nem kialakult, hanem azért, mert régen a nők nem dolgoztak munkahelyeken, csak otthon. Utána meg sokáig jóval kevesebbet kaptak ugyanazért a munkáért.


Az egyik fő különbség, hogy egy gazdag ritkán akar magának toy boy-t venni. Nyilván elúrfordul, de sokkal kisebb mértékben, mint fordítva.

2022. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!