Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mennyire fontos kimondani, hogy 'szeretlek'?

Figyelt kérdés
Van esetleg olyan ember, aki szereti a párját és viszont, de soha nem mondták ki egymásnak? Vagy ez tényleg nagyon számít egy kapcsolatban?
2021. márc. 29. 00:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fontos, hogy kimondhassam. Belülről emésztene, ha nem mondhatom ki.


F

2021. márc. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem sűrűn mondani, mert egyrészt nyálasnak tartom állandóan ezt mondogatni másrészt minél többször mondod annál jobban inflálod a szó értékét.

Ritkán mondom, pontosan akkor amikor kell és helye van.

2021. márc. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk a szavak a semminél is kevesebbet jelentenek, szóval nagyon ritkán mondjuk. Másképp mutatjuk ki, mindkettőnknek így jó.
2021. márc. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem és a páromnak fontos, hogy kimondjuk. Telefonálás végén, este, elalvás előtt, vagy reggel mikor elköszönünk egymástól munkába menet.
2021. márc. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Manapság divat nem mondani, mert "elinflálom"...de ez szerintem hülyeség. Az az inflálás, amikor több a pofázás, mint az érték, azaz nincs az adott szavad mögött az az érzelem, amiről beszélsz. Ha van érzelem amit nem mondasz ki, mert "jajjúristenelinflálom", azzal értéket nem hozol létre, csak egy zsugori spekuláns leszel.
2021. márc. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
5, Hát én meg éppen azt látom, hogy az ellenkezője a divat. Reggel, este, telefonálás közben, minden elköszönéskor, mindig mondogatni mint valami mantrát, hátha igaz lesz mert elégszer kimondtuk.
2021. márc. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Inkább ki kell azt mutatni.
2021. márc. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Mi sokat mondjuk, van rá igényünk. Emellett mindketten ölelősek, piszkolhatósak vagyunk. Mindenkinek más a szeretetnyelve, a lényeg hogy olyan embert találj, akivel egyezik.

Azért mert nem mondjátok sokat, még nem kell fikázni azt ki igen.

Én se mondom a keveset szeretlekezőkre hogy gond van a padláson. Csak tudom hogy mások vagyunk, mások az igényeink, mások a szokásaink.

2021. márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2021. márc. 29. 16:56
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen még nem gondolkodtam. Én minden nap mondom a páromnak többször is, de nem azért, mert muszáj, hanem mert jön magától. Nem bírom ki, hogy ne mondjam neki.
2021. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!