Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondtam neki hogy szuz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam neki hogy szuz vagyok, ha lefekszunk eszreveszi hogy hazudtam akkor is ha szineszkedek hogy faj meg stb? 22L

Figyelt kérdés

A szuzessegemet eroszak altal vesztettem el, felvette videora es utana azzal zsarolt. Nem tudom hol volt akkor az eszem, nem tudom miert nem tettem feljelentest. Csak azt akartam hogy vege legyen, hogy tul legyek rajta ujra es ujra es egyszer vege szakad ennek. Szerintem 10 alkalom sem volt. Amikor nem akartam kimenni hozza egybol azt irta hogy indul hogy megmutassa a szuleimnek a videot.

Aztan elegem lett nem erdekelt miket irt, letiltottam rettegtem de letiltottam. Igazabol tudom hogy hibas vagyok, egy idegen ember kocsijaba beultem. De hiaba hibas vagyok még most is gondolkozok rajta hogy ha feljelentenem most lenne e ertelme. De amikor eszembe jut ez, csak azt akarom muljon el a gondolat is hogy ez megtortent nem hogy még rendorsegre jarjak es ujra es ujra felidezzem amik voltak.

2020 decembereben vetettem veget ennek.

Viszont most, van egy fiu akivel mar kozel vagyunk ahhoz, hogy lefekudjunk. Tudta hogy nem volt még baratom es feljott a tema hogy szuz vagyok e . Azt mondtam igen.

De most meg attol felek hogy ha lefekszunk eszrevszi hogy hazudtam. Nem tudom fizikalisan o fogja e ezt erezni. 10 alkalom sem volt. Azota nem voltam egyutt senkivel.

Ő tapasztalt az agyban.

Sajnalom hogy hazudtam neki, de nem tudtam mast tenni nem akarom hogy sajnaljon engem meg ez az egesz undorito tudom hogy hibas vagyok!

Szerintetek baj lesz?


2022. jan. 12. 01:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
40%
12 vagyok, nem incel, nő vagyok és van párom. Akit tízszer meg lehet erőszakolni az hülye és pont.
2022. jan. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
81%

Pontosan az ilyen gyíkok miatt hallgatunk sokszor az erőszakról, mint amilyen gyíkok itt nyilatkoztak pár válasszal korábban.

Mert az ilyen sekélyes agyúak legtöbbször nem is hisznek nekünk, vagy ha mégis, akkor az első reakció, hogy minekmentéloda, miértarraabuszraszálltál, miértmentélabbaabuliba, TEVAGYAHIBÁS...

Az ember inkább próbálja eltitkolni, mert a csökött agyú társadalom még mindig a nő szégyenének tartja, ha erőszak áldozata lesz. Mert biztos kihívó volt, meg minek ivott, stbstb.

Azt lenne jó felfogni, hogy a nem minden körülmények között nem. Akkor is, ha előtte megígértük, akkor is, ha az a nő kacér, részeg, vagy éppen meztelen rohangál valahol.

Igen, keresztül mentem rajta. És nem, én sem tettem feljelentést.

Hogy miért? Mert másnap reggel, mikor segítséget kértem, akkor kiröhögtek, majd engem hibáztattak. És ebből az egyik nő volt...

Inkább eltemettem magamban az egészet, de igazán sosem lesz rajta túl az ember.

2022. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
87%

azért itt főleg azért hőbörögtek, hogy miért nem jelentetted fel, nem azt mondták, hogy minek mentél oda.

egyébként meg a kérdezőnek is kéne egy pszichológus. bár úgy gondolom, hogy ha az áldozatoknak lenne barátnője, édesanyja, akivel jó a kapcsolata, akkor ez feldolgozható lenne. azt kell elhinni, hogy nem te vagy a hibás

2022. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
83%

Én pl szintén lelki zsarolás útján vesztettem el, 14 voltam. Nem véreztem, nem fájt, meg is kaptam hogy egy hazudós qrva vagyok :)

Ne mondd el neki, ha nem akarod. Mindenkinek vannak olyan dolgai, mély lelki sérülései, amikről nem beszél a másiknak. 2 éve vagyok együtt a párommal, de nem tudja hogy apám szexuálisan zaklatott, miután elváltak anyámmal, de én még látogattam.

2022. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
13%
Neked vannak titkaid, de nem mindenkinek, utolsó… 😄
2022. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
32%
Szó sincs áldozathibáztatásról, amikor már tizedszer mész magad megerőszakoltatni ott nincs áldozat. Azt meg végképp nem értem a sztoriban, hogy a csávó az első alkalommal videót készített, majd azzal zsarolta, hogy megmutatja a szüleinek. Mégis miért mutatta volna meg a videót arról, hogy épp megerőszakolja a lányukat?
2022. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
26%

Jaja, bűncselekményről majd videót mutogat az elkövető?

Nem volt ott erőszak. 10-szer? Ráadásul bő egy éve volt, nemrég, annyira mély nyomott nem is hagyhatott benned, ha máris a most megismert pasival kufircolnál, meg hazudnál is neki.

Akit valóban megerőszakolnak, a szex gondolatára is görcsbe rándul a gyomra, ennyire kevés idő után pláne.

Kamu ez a sztori kislány!

2022. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
32%
Ha egyáltalán "kislány" az illető, nem valami perverz informatikus 😃
2022. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
70%

Az áldozathibáztatóknak fogalmuk sincs róla, hogy esetleg egy ilyen eljárás miképpen, hogyan zajlik, lehet hogy már másképpen mint régen, de az ilyen nem olyan egyszerű mint ahogy a fekete-fehér módon gondolkodó "miért nem jelentetted fel"-típusúak gondolják. Nagy törést okozhat az ilyesmi a lélekben.

Férfiként írom és sose tudnék áldozatot hibáztatni.

2022. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
26%

Ja persze, de a nagy törés után egy évvel, mintha mi sem történt volna, már kufirctervei vannak az új kanival.

Meg ki az aki felveszi, hogy "megerőszakol" egy lányt és megmutatja a szüleinek?

Lássatok már a sorok közé.

2022. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!