Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után jóbarátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után jóbarátok? Tényleg létezik vagy csak színészkedés és nem ilyen egyszerű?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam létezik, mondjuk nem egy városban lakunk, lehet ezért.
2013. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, tapasztalataim ezt többnyire a lányok ajánlják fel a volt pasijaiknak. Kevés fiú van, aki belemegy ebbe, személy szerint én se mennék bele, mert ez kb olyan, mint amikor:

"kisfiam, megdöglött a kutyulid, de ha akarod, megtarthatod".

2013. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

a pasik szívesen szexelnek az exekkel alkalmi kapcsolatként, ezért ők képesek belemenni baráti viszonyba, hátha lesz belőle valami

a csajok meg azt hiszik, hogy talán majd kibékülnek


ilyen az exszel egy baráti kapcsolat.


de ha lenne másvalakijük, akkor meg tartaléknak van tartva az ex.

2013. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is felajánlotta a lány. Nagy kamu az egész.
2013. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
barátság sosem már, mert vagy pótlékként gondolnak egymásra, vagy utálják egymást mint a sz.rt
2013. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nálunk működik a dolog, tök jó barátok vagyunk.
2013. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyan esetben tudom elképzelni, ha már eleve barátok voltak, mielőtt összejöttek, vagy csak azért jöttek össze, mert jól megvoltak és hátha kialakul valami, de szerelem nem volt. Vagy ha volt is szerelem, már a szakítás előtt régen elmúlt, de nem utálták meg egymást, hanem barátként gondolnak egymásra. Elég ritka, de azért elképzelhető az ilyen.

Meg van, amikor tényleg színészkedés és az egyik még érez valamit a másik iránt.

2013. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

nekem mindig a pasik ajánlották fel

de én nem tudok olyannal barátkozni, akivel előtte kőkeményen dugtunk és elég mellette ülnöm, izgatott vagyok az illatára és meg se érinthetem.

ez önkínzás, mazochistáknak való.

meg az is ha hagyja a srác hogy szex legyen, akk meg reménykedek hogy majd újra lesz több is de nem.

vagy szimplán csak a szexbe reménykedek, de az sincs mert a pasi csak lelki szemetest akar vagy valakit akit kínozhat hogy nézd, nekem már van új partnerem aki sokkal jobb nálad bibibííí. te sosem leszel elég, nem vagy szerethető...

én már mindent kaptam

egyetlen exemmel lettünk barátok, akivel nem volt szex és nem is voltunk nagyon izgulva egymásra csak olyan tessék-lássék voltunk együtt 3-4 hétig, hogy épp legyen valaki.

de vele azóta is jóban vagyok, olyan mintha a bátyám lenne.

2013. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy működik, hogy hosszú, hosszú ideig nem találkoztunk, nem beszéltünk , semmi kommunikáció nem volt. Aztán valahogy felvettük a kapcsolatot és beszélünk, jóban vagyunk, néha beülünk kajálni, közösen megyünk vásárolni , segít ebben abban.

De ez függ attól is, hogy hogy váltak el a felek anno. Akiben sérelem maradt nem hiszem, hogy jó 5let újra találkozgatni és barátkozni.

2013. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!