Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy neten keresztül csábítok el egy lányt?

Figyelt kérdés
Vagy ez kevés hozzá? Korábban volt közünk egymáshoz és ugye addig nem akar találkozni, míg van barátja, de mondta, hogy bejövök neki és kölcsönös a szimpátia.
2013. jan. 14. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Neten is tudsz elcsábitani lányt igen, ha meg volt egymáshoz közötök pláne...tudja ki vagy, milyen vagy és még ismer is jóesetben hát ez elég egyértelmű :)
2013. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Végül is már elcsábítottam, ha úgy vesszük, mert velem lenne, ha nem lenne neki a pasija. Azt nem tudom, hogy zökkentsem ki ebből...
2013. jan. 14. 21:56
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de az ilyet sosem értem... ha barátja van miért kell 'kizökkenteni' onnan? Miért nem hagyod őket békén ha jól elvannak? Neked milyen lenne ha a csajodat a hátad mögött fűzögetnék? Nem értem én ezt... :/

Am igen neten is lehet szerintem..

2013. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert rossz a kapcsolatuk. Sokat veszekednek és nem is illenek össze gondolkodásilag. Mint már említettem, nekünk volt közünk egymáshoz és kommunikációs baki miatt nem jöttünk össze anno, pedig mindketten akartuk.
2013. jan. 14. 22:07
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindenkit el lehet csábítani. Az mindegy, hogy neten, vagy telefonon vagy élőben teszed. Ha ismer már, akkor tudja ki/mi vagy.


Azt, hogy szar a kapcsolat viszont ő mondja meg neked. Ha így érzi akkor pedig hajrá.. Lehet csak erre vár.

2013. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha olyan rossz lenne a kapcsolata, akkor nem gondolod hogy már nem abban lenne, hanem mondjuk veled? De nem veled van, tehát a másik fontosabb számára, hagyd inkább békén.
2013. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ő is jól érzi magát, amikor beszélgetünk. A pasija nem is örül neki, hogy mi tartjuk a kapcsolatot.
2013. jan. 14. 22:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, állítólag rossz kapcsolata van (gondolom ezt ő mondta), nem illik össze a barátjával (ezt is ő mondhatta). Ő ezekkel tisztában van és mégse ugrik a karjaidba. Nem lehet, hogy ugyanolyan lennél neki, mint a mostani pasija? Vannak akik a hasonló emberkéket találják meg mindig. Vagy ha te vagy a főnyeremény, akkor miért nem téged választ? Ha érdekből van a másikkal, akkor meg mit vársz tőle?
2013. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért, mert ezek ellenére elvileg szereti a barátját...
2013. jan. 14. 22:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg? Szereti... tehát helyrehozható a dolog köztük... ne akarj belemászni! Neki így is jó! Ha szereti akkor tőled mit akarhatna??? Akkor mit remélsz?? DE komolyan... keress inkább mást... vagy várj míg megint egyedülálló lesz, bár az elég nagy hülyeség lenne..
2013. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!