Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy neten keresztül csábítok el egy lányt?

Figyelt kérdés
Vagy ez kevés hozzá? Korábban volt közünk egymáshoz és ugye addig nem akar találkozni, míg van barátja, de mondta, hogy bejövök neki és kölcsönös a szimpátia.
2013. jan. 14. 21:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha annyira szeretné, akkor nem hozta volna fel a szakítást.
2013. jan. 14. 22:37
 12/14 anonim ***** válasza:

Most úgy csinálsz, mintha nem ismernéd a nőket. Elég sok nő elgondolkodik a szakításon, persze nem mondogatja állandóan. Nem nehéz egy nőt kibillenteni a lelki egyensúlyából. Nem egy barátom már házas és ezerszer veszekedett és "majdnem szakított" vagy időlegesen szakított a párjával.

Egyébként ezek a "se veled, se nélküled" típusú kapcsolatok igen erősek szoktak lenni, mégha a látszat alapján ez nehezen is hihető/érthető.

2013. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon le akarsz róla beszélni. De akkor miért hiteget engem, és nyit felém?
2013. jan. 14. 22:47
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha erre tudnám a biztos választ, akkor én lennék a legokosabb a világon. :)

Nem tudom biztosan, szerintem ő sem tudja. Vannak olyanok, akiknek mindig kell, hogy mások is "rajongjanak" értük, nem csak a barátja. Unatkozik, nem tud magával mit kezdeni, kell neki egy kis flört. Vagy esetleg kevesekkel jön ki jól és azt hiszi, hogy ezzel tarthat a közelében.

Vagy mondjuk szimplán labilis érzelmileg. Akármi lehet.

Ha szereti a barátját, akkor nem kell erőltetni (szerintem). Vannak időszakok, amikor nem tökéletes a kapcsolat, vagy éppen az egyik fél kizökkenthető. Ettől még nem tudod, hogy mi is az igazán, ami őket összetartja.

2013. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!