Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról a férfiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a férfiről? Aki több éven keresztül figyeli az általa kiszemelt nőt net-en,

Figyelt kérdés

mindenféle módon beszédbe elegyedik vele, majd mikor megismerte személyesen (ismét egy trükkel) a közelébe férkőzik és barátságba elegyedik vele így próbál még közelebbi ismeretségbe kerülni? és szinte játszik a lánnyal?

Fiúk ez nálatok komoly vagy laza kapcsolat kezdetekor van?



2013. jan. 8. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
azt gondolnám nem komplett, esetleg pedofil, ha a lány fiatalka
2013. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 okoska31 ***** válasza:

ezt nálam zaklatásnak hívják....


ennél lehetnél sokkal egyenesebb! és nem évekig nézegetni, meg trükközni.

2013. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szánalmas beteges és ebből kifolyólag veszélyes talán antiszociáli is ez minden de nem ismerkedés
2013. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Előzmény:


Több éven keresztül figyeli a nőt net-en, chetelésbe elegyedik vele,felméri a szokásait, stb. de nem fedi fel a kilétét+az indítókérdés

2013. jan. 8. 18:21
 5/16 A kérdező kommentje:
Középkorú nőről van szó.
2013. jan. 8. 18:21
 6/16 A kérdező kommentje:
3-as a srác nagyon intelligens, nagyon visszafogott, és nagyon mély lélekkel bír.
2013. jan. 8. 18:22
 7/16 A kérdező kommentje:

2-es nő vagyok, és egyre több jel mutat arra, hogy a férfi akit megismertem egyenlő azzal a férfivel, akivel éveken keresztül beszélgettem, de net-en sosem fedte fel magát.

Nagyon szeretnivaló az illető, csak azt nem tudom, hogy minden átlagos kapcsolatnál ezt csinálja, vagy most szerelmes, és mivel tudja, hogy nehéz a közelembe férközni, igy próbálta meglépni.. Szeretném megfejteni.

2013. jan. 8. 18:25
 8/16 A kérdező kommentje:
2+ ismeri a szokásaimat,pedig név alapján sosem beszéltem vele, pár hónappal ezelőttig.Tehát elvileg nem ismerhetne, de mégis úgy ismer, ahogy kevesen..és nem blöfföl, hanem, tud.
2013. jan. 8. 18:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Több éven keresztül figyelt- kitartó, kiváncsi rád, ezek szerint szeret! És szerintem komolyan is gondolja a dolgot, laza kapcsolatba nem fektetne ennyi energiát!
2013. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9


Félénk lehet, azért lépett így, vagy nagyon átverték? vagy egyszerűen nem értem, hogy miért ezt a formáját választotta, és nem a hagyományos lépéseket..Ok mondjuk ha a normál netes indítást választja-tuti elküldtem volna:D Ez tény:)

2013. jan. 8. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!