Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy találja meg az ember az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találja meg az ember az ideálját? Akivel évtizedeket együtt tud maradni viszonylag boldogan?

Figyelt kérdés
2021. dec. 13. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy a legtöbb ember ideálja egyáltalán nem az a személy, akivel ő együtt tudna maradni évtizedeket is, pláne boldogan. Mert az emberek többségének ön- és emberismerete a legfinomabban fogalmazva is elhanyagolható.
2021. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez érdekes gondolat köszi.
2021. dec. 13. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában sehogy.
2021. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos mértékig saját tapasztalat. Az emberek többsége érzelmileg totálisan éretlen. Én éppen csak hogy elkezdtem kilábalni ebből az állapotból. De ehhez az kell, hogy egyáltalán felismerje az illető, hogy itt van a baj, és változtatni akarjon rajta (= fejlődni, túlnőni korábbi önmagán).
2021. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom én anyagilag vagyok fejletlen nem érzelmileg😅


Ezen kell változtatnom már látom csak tudod olyan jó lett volna , ha összejön avval akit szeretek.


Ez van.

2021. dec. 13. 20:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy
2021. dec. 13. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Sosem volt odeálom. 🤷
2021. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Ha lenne, akkor nem lenne ez a magyar népre oly jellemző válás, megcsalás, szakítás, a másik átb*ása, stb.
2021. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én már nem dédelgetek ideákat. Azzal kezdek valamit, aki jön.


F

2021. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!