Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mióta vagy együtt a pároddal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagy együtt a pároddal? Miért érzed úgy, hogy ő az Igazi?

Figyelt kérdés

2021. dec. 10. 12:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

3,5 éve vagyunk együtt. Azért érzem úgy, mert megtaláltam a lelkitársam. Giccsesnek, meg sablonosnak hangzik, de igaz. Sosem kell megjátszanom magam, bármikor, bármiről tudunk beszélni őszintén és korlátok nélkül. A szexualitásban egymást egészítjük ki és segít olyan dolgokat megélnem amikre vágyom, de túl gátlásos vagyok, hogy felhozzam. Ha van nézeteltérésünk, akkor meg lehet beszélni és nem csak a puffogás van. Bármilyen problémám van ő az első aki jön és bár megoldani nem tudja, de végig bátorít és támogat. Minden nap érezteti és mondja, hogy mennyire szeret és milyen boldog, hogy vagyunk egymásnak. Nehéz megfogalmazni konkrétan az érzéseimet.


29F,27N

2021. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
12 éve. Az elmúlt 1 évben jöttem rá, hogy nem ő az, de jelenleg sajnos nem tudok lépni.
2021. dec. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%

20 éve. Akkor erősödött meg bennem, hogy ő az igazi, mikor szerelmes lettem másba a házasságunk alatt, és akkor is úgy éreztem, hogy bármennyire oda vagyok a másikért, páromnál nincs jobb, helyette nem kellene más tartós kapcsolatra.

De ekkor csak megerősödött az érzés, Mert már addig is tudtam, éreztem.

2021. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

9 éve vagyunk együtt, ebből 2 éve házasok. Nem hiszek abban hogy van “igazi” meg “nagy ő”. Olyan ember van akit el tudsz viselni egy életen át a hülyeségei el, furcsaságaival és a dolgaival együtt.

Szerelem és cukormáz hamar elmúlik.

2021. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
17 éve nem érzem úgy...
2021. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

7 éve. Már maga a hozzáállása, személyisége is teljesen más, mint a többi emberé akiket valaha ismertem. Már az elején éreztem, hogy komoly lesz. Üdítően pozitív és kitartó. Támogatjuk egymást, egy csapat vagyunk, nem pedig egymás ellenségei, mint sok kapcsolatban. A közös életünket olyan szinteken hoztuk létre, hogy szinte hihetetlen. Nagyon szeretek vele beszélgetni, olyan rálátása van a világra, ami nagyon szimpatikus. Úgy érzem ennyi idő után is tanulok tőle és remélem ő is tanul tőlem. Ahogy mondani szokták jobb emberré válunk egymás mellett. Imádom a humorát, olyan laza, fesztelen, mint egy önfeledt kisgyerek. Sokat bolondozunk. Nagyon megbízható, kiszámítható, önmagam tudok lenni mellette, nincs szükség játszmázásra, manipulációra. Elfogjuk a másikat olyannak amilyen és nem akarjuk megváltoztatni.

Elég maximalisták vagyunk, ezért nem igazán van az életünknek olyan területe ahol ne lenne magasan a szint. Jó ember, mélyen érző.

Tudom ez kicsit cukormázasan hangzik. Nyilván mi is szoktunk vitázni, bár nem sokszor és van rossz napunk is de mindig átsegítjük egymást a nehézségeken. A kapcsolatunk titka a csapatmunka. Tényleg társak vagyunk nem egymás alárendeltjei. Ösztönözzük egymást az önmegvalósításra. Nem fogjuk vissza egymást. Nem féltékenykedünk és leginkább nem bántjuk a másikat, dacból sem.

Az igazság az, hogy minden nap egyre jobban szeretem. Nem tudok ráunni. Ez a 7 év pillanatok alatt telt el, ami szinte hihetetlen.

Miből érzem, hogy ő az igazi? Amikor meglátom elfog egy jóleső érzés és ha rám mosolyog tudom, hogy jó helyen vagyok.

2021. dec. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
33%

Nincs egy hónapja..de azért leírom.


Főleg az exemmel való viszonyításban látom hogy mennyire mással vagyok és talán a nagy ő vel:

-Exem fukarkodott a szeretlek szóval kb negyedévente ha hallottam tőle es leginkább csak akkor mikor el akartam hagyni. A mostani párom már első nap is elmondta nekem tízsszer is de ha akarom százszor ia elmondja. Megéli és felvállalja bátran az érzéseit. Mégha nem is tudjuk még azt, mit hoz a holnap.

-exemmel 1 és 2 év múlva sem volt kilátásban az összeköltözés "technikai okok" miatt, valahogy sehogy nem találtunk köztes megoldásokat. A mostani párommal érdekes de simán kivitelezhető, csak még várunk vele mert korai lenne, de teljesen egyenesen tisztán látszik vele közös jövőkép

- exemmel szinte soha nem nevettunk semmin együtt, elég komoly ember, de ez nem volt bajom, nem is tűnt fel, hanem a mostani párommal lettem arra figyelmes, hogy vele milliot nevetunk, de sírva is mar, és valami iszonyat jó az egész

- exem állandoan görcsölt tisztaság es rendmániás, beleszolt még abba is hova ülhetek le hova nem nála, a mostani párommal pedig abszolut oldottan lehet viselkedni, nem kell múzeumban éreznem magam vele meg olyannak aki meg sem mozdulhat jóformán és azt is meg kell kérdeznie hova tehet le egy poharat

- exem nekem hátat fordítva aludt el velem mindig se puszi se semmi, a mostani állandoan búj ölel hív magához, nagyon felemelő

- exem azt hangsúlyozta (az mellett hogy full gazdag)hogy a nőnek legyen karriere pénze, nem akar családfő lenni, utálja hogy minden kapcsolatába ő ad bele többet, a mostani párom azt mondta ne féljek attol se, ha gyerekünk lenne, ő mindent megteremt, ott van mellettem. Semmilyen elvárást nem támaszt anyagi szempontbol a nő felé úgy, hogy harmadát keresi az exnek. (Ex bevetele havi 1 milla, a mostani srácé sacc 400 e.)

- az ex a pénzzel vásárlással bizonygatta a szerelmét, ugy hogy kozben mellettem mas nőket lesett, közösségin like-olt, állandoan a netet bújta, telefonjába bele se nézhettem, a mostani barátom nem lesegeti a nőket sőt kiborul attol ha én nézek rá valakire, semmilyen közösségin nincs fent, abszolut nem a neten él, tel.kódot adott ugy elso nap hogy en nem is kértem.

- az ex ugy beszélt a házasságrol hogy majd akar, soha nem tette hozzá hogy velem e vagy majd ki tudja mit hoz a jövő esetleg mással, a mostani párom pedig szabályosan megkérdezte(nem is egyszer kérdezi), hogy ha szeretne elvenni én hozzá mennék e. Teljesen nyílt. Amit ma érez azt ő nem tagadja le, nem tompítja szépíti, ha egy pillanatban érzi, hogy szeret és elvenne simán megmondja.

- az ex ugy hazudott nekem hogy engem hozzon ki hülyének hibásnak azaz az én káromra, a mostani ha füllent is, csak olyanok miatt, hogy ne nézzek rá rossz szemmel. Pl letagadja ha vmi haverral füvezett (nem szokása de megesik)

- az exem ha írogatott ő főleg szexuális célzattal legtobbszor, a mostani barátom meg képes CSAK azért felhívni hogy elmondja mennyire szeret.(i just call to say i love you- mindig ez a szám ugrik így be nekem rola. Az exrol meg mindig a vad szenvedélyes szex ugrott csak be)



Valójában a mostani párom mellett jottem rá arra hogy az előző kapcsolatom jóformán bántalmazo kapcsolat volt(kis tulzással) es csak most vagyok igazi kapcsolatban, amiben valoban szeretnek.

2021. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Az egyes szerelmi élete olyan, mintha egy amerikai romantikus filmben lenne! Sokan irigyelünk téged!🙂 De, legyen még legalább 60 ilyen boldog éved!🙂

Négyes: Én azt soha senkinek nem tudnám megbocsátani, ha megcsalna! Tényleg nagyon becsüld meg a házastársad, mert iszonyat ritka az ilyen ember!

2021. dec. 10. 13:28
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
7: nagyon sajnálom a párodat, ha minden gondolatod arról szól, hogy hasonlítgatod az exeddel.
2021. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
22%
Két és fél éve. Nem ő az, de jobb nincsen.
2021. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!