Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mióta vagy együtt a pároddal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagy együtt a pároddal? Miért érzed úgy, hogy ő az Igazi?

Figyelt kérdés

2021. dec. 10. 12:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%

7 éve.

Megbízható, kedves, ezerszer bizonyította hogy szeret, gondoskodó, intelligens, vicces, egyezik az életstílusunk, kitartó, mindig felvidít, fantasztikus a szexben, kijön a családommal, szereti a macskákat

2021. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%

9# akkor nem ment át ezek szerint mirol irtam



Létezik olyan hogy azt hiszed boldog vagy valakivel. Hogy ez a minden és ő a nagy ő.

Es aztán valahogy az élet pont azt mutatja meg neked hogy nem, nem az a valódi boldogság amiben vagy/voltál, hanem egészen más.



Én erre jöttem rá a barátom mellett most.


Sajnálom ha sokaknak caak annyi ment át az egészbol hogy az exhez hasonlítom.

2021. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
30%

Folyt Egy külön életérzést éltem meg.

Hogy eddig csak a boldogság illúziójában voltam csak, es valójában annál sokkallta csodálatosabb van es amiben addig éltem az jóformán boldogtalanság volt.


Borzaszto faék látoszögre vall az hogy ez arrol szolna hogy az exhez hasonlitom a párom.

2021. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
12. Majd elmúlik 😂
2021. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk novemberben volt a hatodik évfordulónk, augusztusban házasodtunk.


Leher rá számítani, figyelmes, olyan dolgokat is megjegyez amiket éppen csak elkottyintok, testileg-lelkileg passzolunk, motivál, szereti az állatokat, sok a közös hobbink, nem tapadós a személyisége, ha elszeretnék menni a barátnőimmel hosszú hétvégére akkor nem hisztizik vagy féltékenykedik, közösek a jövőre néző céljaink,mindent és bármit megtudunk beszélni.

2021. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%
14 ez lenne az örömöd?(költői)
2021. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%

16. Szerencsére nem vagyok ilyen kicsinyes, sem besavanyodott.

Azon mosolygok, hogy egy egész hónapnyi járás után ilyen messzemenő következtetéseket vonsz le. De valahol aranyos. Roppant naiv, de aranyos.

2021. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%
28 éve vagyunk együtt, ő a legjobb ember, akit valaha ismertem. Nem mondom, hogy sosem voltak hullámvölgyeink, de nem tudnék jobb társat, férjet, szeretőt vagy édesapát elképzelni nála.
2021. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
50%

17 a kérdés az volt miért érzed hogy ő az igazi.

Ezt nem csak évtizedes kapcsolatokban lehet érezni.


Sokan vannak akik első blikkre is megérzik.

2021. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%
19. Oké oké. Legyen úgy! 😅
2021. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!