Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mióta vagy együtt a pároddal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagy együtt a pároddal? Miért érzed úgy, hogy ő az Igazi?

Figyelt kérdés

2021. dec. 10. 12:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
44%
Öt hónapja randizgatunk, jól érezzük egymást, és őszintén szólva engem úgy is a világ legboldogabb nőjévé tett, hogy tulajdonképpen nem mondtuk ki eddig, mi van köztünk. Igaz, ő az, aki miatt álmatlan éjszakát is átéltem, néha sírtam is, vitáztunk is már, mégis, mellette újra élek! Úgy érzem, életem nagy szerelme ő.
2021. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
83%
7 éve vagyunk együtt, most lesz az esküvőnk. Egyszerűen érzem, annyira természetes az egész. A szerelem már természetesen elmúlt, de sokkal több ez, amit iránta érzek. Olyan mintha a testrészem lenne.
2021. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

6 éve együtt, tavasszal házasosunk. Sok mindent felsorolhatnék, ilyen-olyan jó tulajdonságait, de felesleges lenne. Egyszerűen tényleg önmagam vagyok mellette, ráadásul az a verziója magamnak, akit szeretek. Nyilván ez miatta van, egyszerűen azért, aki. És ő is pont ugyanezt érzi.

Ettől függetlenül egyetértek a "nincs nagy ő" hozzáállással. Valóban nincs, több olyan ember is van, akivel elérheted ezt. De ez nem jelenti, hogy kevésbé értékes, mert azért minden bokorban nem nő. Ha az egyik ilyen emberre rátalálsz, érdemes megragadni, mert boldog lehetsz mellette.

2021. dec. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!