Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves férfiak! Mi kell ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Mi kell ahhoz hogy egy nővel bevállaljatok távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

A táv itt nem konkrétan országokat jelentene.kb 100km ről van szó. A nő megtudja oldani az utazást.

Vagy ha valaki nem a szomszéd faluban van már felejtős? Mit gondoltok?

Persze nem örökké távkapcsolat lenne idővel megoldható az össze költözés.



2021. dec. 3. 09:44
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
20 Jó ebből a szempontból igaz
2021. dec. 3. 11:25
 22/25 anonim ***** válasza:
87%

Hát, mi tavkapcsolatban vagyunk a párommal. Több is mint 100 km jóval vonattal belecsúszok az 5 6 órába is.

A hazautazásom legtöbbször 3 átszállással van, barátnőmnek van kocsija, de így sem kérem hogy kocsikázzon ki a határig értem, megyek tovább vonattal. Nem begyere ha egy nőnek kell hozzám vagy értem járnia. Természetesen volt olyan hogy giga SOS helyzet miatt megkértem, jött azonnal, de ha meg tudom oldani inkább én megyek, mégha ez kényelmetlenebb is.

A kocsimat eladtam mielőtt kijöttem dolgozni, de mivel megismertem a párom így pont ebben a hónapban veszek egy másikat, hogy könnyebben hazajussak hozzá.

Az eredeti kérdésre:

Bevállalom akkor ha érzem , hogy szeret, és fontos vagyok neki én is. Nálam ez a kapcsolat nagyon betalált és forgatta fel az életem. De miatta megéri most még keményebben hajtani, hogy minél hamarabb közelebb lehessünk egymáshoz. És egy percig sem kérdéses hogy bevállaljam az utazást és az ezzel járó szívást azért hogy vele legyek.

2021. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21%
Hogy állhatsz le nőként olyan pasival, akinek nincs autoja????????😳😳
2021. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

22 Köszi, hogy leírtad azért jó ilyet is olvasni.


23 Most ez olyan fontos lenne? Nekem is egy kb 700ezer forintot érő tizenéves autóm van. Nem ez a lényeg szerintem.

2021. dec. 4. 08:41
 25/25 anonim ***** válasza:
32%

24

Nekem egy daewo matizkám!

De ALAP, hogy legyen neki! ...jézusom....1-2 nő mennyire leadja a szintet...

2021. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!