Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves férfiak! Mi kell ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Mi kell ahhoz hogy egy nővel bevállaljatok távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

A táv itt nem konkrétan országokat jelentene.kb 100km ről van szó. A nő megtudja oldani az utazást.

Vagy ha valaki nem a szomszéd faluban van már felejtős? Mit gondoltok?

Persze nem örökké távkapcsolat lenne idővel megoldható az össze költözés.



2021. dec. 3. 09:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Na és a nő mindennap utazna 100 km-t egy randiért?
2021. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem mindennap, hiszen mindketten dolgozunk. De egyeztetve megoldható,vagy akár az ottalvás és onnan mennénk dolgozni. Kicsit összetettebb ettől , a 2 lakóhely között van kb 100 km de egyikünk sem helyben dolgozik. Hanem a kettő között én a megyeszékhelyen ő meg egy másik városban.
2021. dec. 3. 09:50
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapot, max. 1 évet ki lehet így bírni, ha látszik a vége. De ne mindig te utazz, utazzatok felváltva.
2021. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nekem egyszerűbb mert neki sajnos nincs autója.
2021. dec. 3. 09:54
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
#4 Ebbe nem mennék bele nőként. Menjen vonattal, busszal, vagy vegyen egy autót. 300.000 egy jó állapotú, fillérekből fenntartható kisautó.
2021. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmilyen formában nem kell távkapcsolat.
2021. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

5 Azért meredek lenni így azt mondani, hogy persze vegyen autót. Jöhet busszal éppen de az 2 távolsági busz meg egy városon belül. Ennek semmi értelme nem lenne így mikor nekem egyszerűbb kocsiba ülni.


6 Ha nem Bp vagy megyeszékhelyen élsz akkor ez nagyon necces tud lenni. Hiába nem nézek ki rosszul, ha aki helyben van 90% házas vagy kapcsolatban van…

2021. dec. 3. 10:09
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
#7 Te tudod, de szerintem mindkettőtök számára méltatlan helyzet, ha tartósan csak te utazol. Egyébként meg miért lenne meredek azt mondani, hogy vegyen egy autót? Gondolom, a tiédet se a nyuszi tojta.
2021. dec. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

Egy ideig lehet csinálni, de vigyázni kell, mert könnyen belefáradhatnak a felek a nagy távolságba. Ki kell tűzni egy céldátumot, ha addig jó a kapcsolat, akkor utána össze is kellene költözni, mert ezt sokáig nem lehet csinálni.

Volt ismerősöm aki 100 km-t ment de csak hétvégente, a munka miatt. Nem is tartott sokáig a kapcsolat, mert belefáradtak az állandó ingázásba, és persze ebből kifolyólag egyre több konfliktus volt közöttük.

Ez persze nem azt jelenti, hogy nektek nem sikerülhet!

2021. dec. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Max fél évet vállalnék be, de azt is csak már egy eleve működő, erős kapcsolat esetében. Nyomós indokkal. (pl. kiküld a cég Amerikába és hülyére keresem magam fél év alatt)


Kezdődő párkapcsolatnál nem tudom elképzelni a távkapcsolatot.

2021. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!