Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves férfiak! Mi kell ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Mi kell ahhoz hogy egy nővel bevállaljatok távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

A táv itt nem konkrétan országokat jelentene.kb 100km ről van szó. A nő megtudja oldani az utazást.

Vagy ha valaki nem a szomszéd faluban van már felejtős? Mit gondoltok?

Persze nem örökké távkapcsolat lenne idővel megoldható az össze költözés.



2021. dec. 3. 09:44
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

8. Nem így értve hanem még az elején tart a dolog kettőnk között és mondani ilyet, hogy autót vegyen azért nem pár ezer Ft.


9 Végnélkül én sem hanem később összeköltözés lenne a cél.


10 Pedig épp elkezdeni kellene valahogy , később már egy összeköltözéssel megoldható a dolog.

2021. dec. 3. 10:27
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
60 km-re laktunk egymástól - egyik nap én mentem hozzá, másik nap ő jött hozzám kb. 4 hónap után béreltünk már egy közös lakást. Ha mindig nekem kellett volna mennem hozzá, pláne nőként, nem vállaltam volna be.
2021. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12 Ez praktikusság miatt van így, mert neki nincs autója aztán jöhetne 2 távolsági busszal és egy helyivel. Az meg úgy macera meg időben is több. Vagy el kellene várnom ezt tőle így is?
2021. dec. 3. 10:51
 14/25 anonim ***** válasza:
71%
Ez ugye vicc?? Ma 100 kilométer nem távolság. Évekig napi szinten többet utaztam munka végett. Barátomnak 160 kilométerre volt a barátnője, de ha úgy volt, hajnali 2 órakor is kocsiba pattant.
2021. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
14 Nekem sem gond mondjuk én szeretek vezetni. De neki nincs autója.
2021. dec. 3. 10:55
 16/25 anonim ***** válasza:
84%
Hogy ne legyen agyam. Most komolyan ki akar szenvedni?
2021. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj... ha az útiköltségedbe beszáll, pár hónap beleférne, aztán max összeköltözés valahol félúton, vagy ahol mindenkinek jó. Az, hogy nőként én futkossak és tankoljak is, úgy biztos nem.
2021. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Noren1989 ***** válasza:
84%

Az, hogy teljesen elmenjen az eszem.


A maradék is.

2021. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
17 Nem várom el, hogy beszálljon a benzinköltségekbe mert ha ott vagyok akkor meg mindenre ő hív meg. Összeköltözéssel meg megoldódna 😊
2021. dec. 3. 11:16
 20/25 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy miért az a kérdés, hogy férfiak bevállalnának-e távkapcsolatot, amikor te a nő vagy, aki utazik, a hapsi csak otthon fog ülni és vár rád...? Neki ebben mit kell bevállalnia?
2021. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!