Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem egyik munkatársamba és úgy vettem észre ez kölcsönös. De köztünk nem lehet kapcsolat. Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
Munkahely váltás nem jöhet szóba. Aki már volt ilyen helyzetben, mennyi időbe telt mire elmúltak az érzelmek, ha elmúltak egyáltalán?

2021. okt. 10. 04:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
Pontosan. Le kell vezetni és ki kell élni. Aztán fogd a másikra és kész:)
2021. okt. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Jo olvasni, hogy vannak meg gerinces nok. El fog mulni, de tenyleg konnyebb ugy tullenni rajta, ha nem latod napi szinten. Kitartas, es buszke lehetsz magadra, hogy nem akarod tonkretenni mas hazassagat.
2021. okt. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Én is büszke vagyok rád kérdező. 40/f
2021. okt. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

12

Szabadjon megjegyeznem, hogy NEM a Nő teszi tonkre a hazassagot!!!

2021. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%
Ej, miket mondasz. A GYAK bíróságot nem tudod überelni, itt mindenki tudja, hogy a ribizlik a hibásak. Az már más dolog, hogy ezt azok mondják, akik a válás után felmerült szabadidőt gyakozással töltik:) Akiknek bejött a váltás, azok a párjukkal foglalkoznak.
2021. okt. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha dolgotok van egymással, adódhat még olyan élethelyzet, amikor összesodor titeket az élet... Viszont a jelenlegi helyzetben csak megaláznád magad. Szóval jól gondolod, nem kéne erőltetni.

Egyébként én a mostani nagy szerelmeket hasonló körülmények között ismertem meg, de nem léptem semmit, csak barátságnak indult.

Aztán később, amikor szabad, volt már, mégis összejöttünk. Nem miattam történt, aztán velem folytatódott mégis a történet... Néha különös a Sors.

2021. okt. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek. Egyelőre próbálom elkerülni a munkahely váltást. Megpróbálom kerülni. :D Bár az kicsit nehéz lesz, mert sokszor muszáj vele beszélnem. És hát ő sem könnyíti meg a dolgomat. De erős leszek. :)
2021. okt. 10. 18:29
 18/18 anonim ***** válasza:
Helyesen gondolod hogy egy házas ember életét nem boríthatód fel Tisztelt magad hogy ne csak egy játéka legyél valakínek.Mielöbb munkahely váltás!Tegyél meg mindent hogy ebből a dologból ne legyen soha semmi.
2021. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!