Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem egyik munkatársamba és úgy vettem észre ez kölcsönös. De köztünk nem lehet kapcsolat. Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
Munkahely váltás nem jöhet szóba. Aki már volt ilyen helyzetben, mennyi időbe telt mire elmúltak az érzelmek, ha elmúltak egyáltalán?

2021. okt. 10. 04:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Feküdj le vele, énaszondom. Gumit azért használjatok!
2021. okt. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Huhh de még mennyire szeretnék. :D De mint írtam nem lehet. Felesége van, gyereke. Ha nem lenne kapcsolatban nem lenne kérdés. De senki kapcsolatát nem fogom tönkretenni. Csak sz@r ez így.

29/L

2021. okt. 10. 05:09
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik pár hét alatt. Nyugi. Ez csak fellángolás.
2021. okt. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Honnan veszed, hogy ha lefekszel vele tönkreteszed a kapcsolatát. Ennyire nem vagy fontos ember:)
2021. okt. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3-as: Elég régóta tart a dolog, ezért gondolom hogy ez már több mint fellángolás. Aztán ki tudja. Legyen igazad. :)

4-es: Tudod a gyomrom nem venné be. :) Lehet hogy csak ketten tudnánk mi történt de nekem az bőven elég. Ha meg akarja csalni az asszonyt az ő dolga. De abban én nem leszek partner.

2021. okt. 10. 06:38
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Akkor ha ezt tudod, minek kérdezgetsz itt? Nem fogod könnyen elfelejteni pláne ha együtt vagytok mindig. Válts munkahelyet, költözz el, tiltsd le!
2021. okt. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazad van. Az lenne a legjobb. A munkahely váltás. Bár kicsit még várok hátha nem lesz muszáj. Kösz a segítséget! Megérte kérdezgetnem. :)
2021. okt. 10. 07:18
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
De azért feküdj le vele, ha van rá lehetőség. Ha elég rámenős, akkor úgyis az lesz:)
2021. okt. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Bele ne menj! Normális, egyedülálló, valamirevaló Nő, NEM megy bele ilyen megalázó kapcsolatba
2021. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanebben a helyzetben voltam, azzal a bizonyos d.gással másfél év tömény szenvedést spóroltam volna meg magamnak.
2021. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!