Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem nélküli párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélküli párkapcsolatban vagyok!mit tegyek?nagyon magamra maradtam a gondolataimmal.

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk mindketten,19évesek.Ő sem lángoló szerelmet érzett irántam az elején,de azért jóval többet ,ő kezdeményezte a kapcsolatot is kettőnk között.Én csak sodródtam az árral mert ezelőtt soha nem volt barátom és igaz,hogy ez a fiú nem volt szerelem első látásra de sokat tett értem,sokat találkoztunk és aztán megcsókolt.Éreztem végig,hogy én az egészet nem szeretném de gyáva voltam megmondani neki mert tényleg rengeteget tett értem és ez a mai napig így is van.Nem tudom,hogy neki tegyek rosszat azzal,hogy színt vallok (nagyon rosszul érezné magát és ezt értsétek a szó szoros értelmében) vagy magamnak ártsak,hogy benne vagyok egy olyan kapcsolatban amiben nem vagyok szerelmes és amit nem szeretnék.Mit tegyek?Melyek lennének azok a megfogalmazások amik kevésbé esnek rosszul a lelkének mégis megértené,hogy részemről ennyi?
2021. szept. 19. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán elmondod, hogy nem szereted, már rég, csak nem merted elmondani. Nyilván is mer, és tudja hogy nehezen mondasz nemet, meg foglya érteni. Ha meg nem akkor határozottabban elmondod mégegyszer, hogy részedről ez nem szerelem volt, vagy lekötelezve érezted magad.
2021. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok
2021. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet gratulálni ,en is megtettem mar parszor aztan azzal elorebb nem leszunk
2021. szept. 19. 23:57
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező! Ő (a fiú) nyomást gyakorolt rád, vagy érzelmileg zsarolt valamivel, hogy belementél egy olyan kapcsolatba, amit egyáltalán nem is akartál? Vagy hogyan történt? Elmesélnéd részletesebben?
2021. szept. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A szakítás mindenkinek nehéz, ha az ember normális értékrendű, valakinek fájni fog. Ahhoz egy kapcsolatnak nagyon el kell mérgesedni, vagy éppen kihűlni, hogy ez megkönnyebülés legyen mindenkinek.

Legyél őszinte hozzá ennyit megérdemel, azt viszont nem, hogy kvázi feláldozd magad, mert őt a szakítás megviselné. Mondd meg neki, hogy megpróbáltad, de nem alakultak ki mély érzelmek, nem vagy szerelmes belé, és nem akarod tovább vesztegetni mindkettőtök idejét, mert ebből hosszú távon nem lesz semmi. 19 évesek vagytok, még lesz több kapcsolatotok, mire megállapodtok, az élet ilyen, fájni fog, de idővel elmúlik.

2021. szept. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen azzal gyakorolt rám nyomást,hogy túl hirtelen tett mindent,úgy képzeljétek el mintha megfogta volna a kezem es elkezdett volna velem rohanni,nekem pislantani sem volt időm,aztán azon kaptam magam,hogy együtt vagyunk.Nem kérdezte meg hogy leszek-e a barátnője,pusztán elkezdett annak nevezni a barátai előtt,már nekem is mondta,a szüleinek mesélt rólam stb és már túl kellemetlen lett volna vallomást tenni:(
2021. szept. 20. 00:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele minél hamarabb. Ezt nem fogod bírni és nem is kell bírnod.
2021. szept. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6/7 A kérdező kommentjére:

"Tulajdonképpen azzal gyakorolt rám nyomást,hogy túl hirtelen tett mindent,úgy képzeljétek el mintha megfogta volna a kezem es elkezdett volna velem rohanni,nekem pislantani sem volt időm,aztán azon kaptam magam,hogy együtt vagyunk.Nem kérdezte meg hogy leszek-e a barátnője,pusztán elkezdett annak nevezni a barátai előtt,már nekem is mondta,a szüleinek mesélt rólam stb és már túl kellemetlen lett volna vallomást tenni:("


Ha nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban! Akkor beszélj a fiúval és lépj ki ebből, hiszen a kíváncsiság vezérelt, nem a szerelem, azzal meg ne törődj, hogy mit szólnak az ismerősök, a fiú barátai, a családja! Hiszen olyan volt az egész, mintha vett volna egy barátnőt, annál Te többet érsz. minthogy feletted döntsenek! Nem mondom, hogy a fiú rosszat akart, de rosszul kezdte, ezzel ha benne maradsz egy ilyen kapcsolatban, akkor csak a tévedésében erősíted! Ha nem érzed jól magad, senki nem kényszeríthet semmivel, hogy benne maradjál, pláne nincs vonzalom a részedről! Így egy olyan párkapcsolattól zárod el magad amely boldoggá tehet! 45 éves FF vagyok, ez nem női tanács!

2021. szept. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lépj ki ebből a kapcsolatból . Így csak kínlódás az egész. Én is megtettem
2021. szept. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!