Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek a kapcsolatomért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek a kapcsolatomért?

Figyelt kérdés

A barátnőm idén kezdte az egyetemet, de a gólyatábor óta egyre csak másabb

Jobban érdekli a csoportja társasága mint az enyém, eljárkál piálni fene se tudja kivel és kikkel, közben mindig meséli, hogy hogyan hajtottak rá


Amikor kedves vagyok vele és próbálom feldobni a napját azzal, hogy szeretem és hiányolom, van mikor csak ignorálja és témát vált


Vannak esetek amikor ő is viszonozza, de egyre több olyan van, amikor távol vagyunk és videochat közben képes fél órán át a telefonját nyomkodni


Kicsit elkeserítő, miatta kezdtem el egy hivatást is, de így egyre csak reménytelenebb vagyok és nem tudom képes lennék e-mellett végezni a munkám...



2021. szept. 15. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tegyél bele kevesebb energiát és kezdj el egy b terven gondolkodni.
2021. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó dolog is lenne a b terv, de nem olyan egyszerű nekem barátnőt találni ilyen elvárásokkal teli világban

Nekem csak az kell hogy végre boldog legyek valakivel

Nem pedig az hogy minden este feszengjek azon, hogy nem tudok megbízni a lányban aki csak úgy szeret, ha lenyűgözöm valamivel

2021. szept. 15. 20:51
 3/7 moozygoo ***** válasza:
100%
Engedd el
2021. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen szituban voltam. Tapasztalatból mondom, ez a lejtőn elindult.

Minél jobban kapálózol, annál szarabb lesz, legfőképpen neked. Ő el lesz a saját vizében aztán ha talál valaki lazábbat, arra átmászik, monkey branching. Ezt ne bántásnak vedd, hanem a szitura írom, hogy lazább. Egyre inkább garantáltnak vesz téged, akiért nem kell tennie és a szabályait megszegheti.

Aki jobban szeret, az jobban szenved.


Meg alapból már sebezhetőbb vagy, ha úgy állsz neki, hogy

"Nekem csak az kell hogy végre boldog legyek valakivel".

Full megértelek, de az ilyen szitu sosem sült el jól még nálam se, se másoknál. Egyfajta ráfeszülést eredményez ez az egész, ő meg egyre inkább lazulni akar egyre inkább lázadozik majd a megbeszéltek ellen.


Hogy mit tegyél? Szedd össze magad hogy önmagadban is jól légy, olyannyira, hogyha valaki megszegi a szabályaidat ilyen módon, arra jobban tudj reagálni, ne úgy, mint ahogy a mostani éned tenné. Vele pedig tudatosítsd magadban, hogy hamarosan vége lesz, készítsd fel magad, ne tervezz vele hosszútávon.

2021. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha valaki elmegy egyetemre, párkapcsolatok 90%-ának vége. Más környezet, megízleli az új embereket, a régieket lerázza. Szerintem hagyd, ez már meghalt.
2021. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos keves, ha csak az egyik fel akarja. Ezt mar nagyon megtanultam az eletben.
2021. szept. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen hivatást kezdtél el miatta?


Ez egy kicsit furán hangzik, hogy más kedvéért egy ilyen volumenű dologba belekezd valaki, lehet ez is nyomasztólag ha rá, hogy te miatta hoztál ilyen áldozatot.

2021. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!