Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire megbízható egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható egy olyan lány aki majdnem minden hétvégén megy bulizni és részegségig issza magát?

Figyelt kérdés

Meg cigizni is szokott.


Én csak tiniként mentem párszor szórakozóhelyre. Nekem fura az ha valaki gyakran megy.


2021. szept. 10. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne gyere vele össze.
2021. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

a szabdido eltoltesenek mi koze a megbizhatosaghoz? attol felsz, megcsalna vagy mi? az nem ezen mulik.

aki tisztesseges es normalis, az akkor is megbizhato marad, ha minden hetvegen bulizik. aki meg meg akar csalni, az ugy is megteszi, hogy soha eleteben nem tette be a labat szorakozohelyre.


az mas kerdes, hogy valoszinuleg eletstilusotok alapjan nagyon nem passzoltok es nem lenne hosszueletu a dolog.

2021. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Tök mindegy!


A lényeg, hogy ne nekem kelljen benne megbízni! Legyen ez valaki másnak a gondja.

2021. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megbizhatoan bulizo, tintázo csaj.
2021. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ha ez kell akkor ez kell"

Várd meg,hogy élje ki magàt

( Bàr nem biztos , hogy ott leszel amikor ezt megtörtenik)

Keress màst

2021. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semennyire
2021. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem megbízható, jó útra kellene terelni inkább.
2021. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ.
2021. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ivás minden hèt(vègèn)

Igazi produktív minősègi szórakozás 😆


Biztos nehéz élete lehet, le kell vezetnie a feszültsèget, mert dolgozik, és a munka bizony kimerítő, és felejtenie kell, de a bulikàhoz több pénz kell, az meg mèg többunka, mèg több feszkó, mèg több bulika kell.


Kontra produktív embereket kerülnèm, jàrkanak össze egymàssal italozni, meg "extrovertáltkodni"


...mennyire intellektuàlis bulik lehetnek

2021. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!