Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha találsz egy rendes, megbízh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találsz egy rendes, megbízható fiút 21 évesen akkor képes lennél vele életed végéig együtt lenni?

Figyelt kérdés
Vagy unalmas lenne, és jobb lenne ha később, úgy 25 körül találnál ilyen fiút, mert még élni szeretnél?
2021. aug. 12. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Én személy szerint vele maradnék, kevés az ilyen ember és ennyi miatt nem szeretném elveszíteni.
2021. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Nőknél erre nincs meghatározott időpont, még 30, 40 évesen is képes rájuk jönni a kapuzárási pánik, aztán kidobnak, mert "még élni akarok" (értsd: chadek farkán lovagolni).


Dehogy fognak veled lenni életed végéig vagy megbecsülni :D Ez a valóság, nem egy film. Úgyhogy jobb is, ha így állsz hozzá, és nem vársz semmi jót, főleg nem nőktől.

2021. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Én pont 21 évesen jöttem össze a férjemmel. Nem bántam meg, de majdnem 10 éve vagyunk együtt és vannak unalmas időszakok. Most ilyen van. S feltűnt valaki akire sokat gondolok most. Néha, bár szeretem a férjem, jó lenne szinglinek lenni... Rossz kimondani, de van ilyen érzésem. Olyan borzasztó, hogy annyira megtetszett az az illető. Az egész helyzet, az az izgalom ami a kapcsolat elején szokott lenni. De elnyomom magamban, mert nem akarom felrúgni a házasságom, mert szeretem és ott a sok közös dolgaink minden. De itt motoszkál a másik...

Nem hiszem, hogy az számított ebben volna, hogy 21 vagy 25 évesen jövök vele össze, hanem amennyi ideje együtt vagyunk és a kapcsolat alakulása. Nekünk vagy lehet csak nekem van éppen hiány érzete. Na meg hát vak sem vagyok. Gondolom ő sem, mert volt rá példa ráadásul kapcsolatunk elején...

Az biztos, hogy dolgozni kell a kapcsolatért is. Mert ha beüt az unalom ha amúgy jó alapból, hát akkor úgy jár az ember lehet mint én. Jön valaki, aki ha nem akarom is annyira vonz... De a javításhoz két ember kell.

2021. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korom óta a férjemmel vagyok, nem tervezek ezen változtatni. 😊 Soha nem hiányzott semmi, folyamatosan dolgozunk a szerelmünkön. 46N
2021. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mos 19 évesen is elköteleződnék ha valaki alkalmas lenne rá

Egy életre szóló mély kapcsolat többet ér mint a hülye kalandok

Mondjuk attól függ számodra mit jelent az "élni" kifejezés

2021. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont 21 évesen találtam, és vele is maradtam. Ennek lassan 8 éve már. Bár nem fiút, hanem férfit, mert 6 évvel idősebb nálam. Nem unalmas egyáltalán, és nem bántam meg egy percre sem.
2021. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nagyon nyomaszt a kiszamithato jovo. Szeretnem, ha a jelen jo lenne. Nem akarom tudni, mi lesz. Tudom, hogy tobbszor szerelmes lennek eletemben. Meg ha 15 evente is.
2021. aug. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen ismertem meg a férjem, 8 éve. Valószínűleg szerencsések vagyunk, mert lehet, hogy voltak unalmas időszakok, de akkor sem arra gondoltunk soha, hogy milyen lenne mással, hanem hogy milyen újdonságokat csinálhatnánk együtt.
2021. aug. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
be lehet válalni örök házasság, örök kapcsolat
2021. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!