Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, össze jonnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, össze jonnétek olyan férfival akinek nincs jogosítványa? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
És az jobb ha van neki de szarul vezet meg nem is szeret vezetni férfi létére, az jobb egy fokkal vagy az sem? Van nő aki elnézi?

2021. júl. 24. 13:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken nélkülözhetetlen,a fővárosban is szükség lehet rá,de nem létszükséglet. Viszont rengeteg mindenhez nélkülözhetetlen. Pl betegség/rosszullét esetén,nagybevásárláshoz,ahol gyerek van mindenhez,idős hozzátartozó esetén is. És igen,számomra fontos,hogy legyen a páromnak jogosítványa,vagy szándékában álljon megszerezni.
2021. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Én nem jönnék össze olyannal, akinek nincs jogosítványa. Nekem az olyan alap, hogy a férfi tudjon vezetni, mint pl. a nőnél, hogy tudjon főzni.
2021. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
30%

22

Na ennyi

Megyjegyzem, nem csak a Nőknek illik tudni főzni!

2021. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Rengetegszer utasítottak vissza, mert nincs jogsim.
2021. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én fővárosi vagyok, itt nem akkora létfeltétel egy autó, plusz nekem sincs jogsim, úgyhogy nem zavarna, ha a páromnak sem lenne. Viszont idővel szeretnék autót vásárolni, azzal közlekedni, esetleg vidékre költözni, ahol nagyobb szükség van rá, így értékelném, ha hozzám hasonlóan valamikor szeretne jogosítványt szerezni.
2021. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
2 olyan ötvenes értelmiségi házaspárt is ismerek, akiknek nincsen autójuk (szándékosan), és mindenhova vonattal, tömegközlekedéssel járnak. Nekik így teljesen megfelel. Ha valakinek fontos az autó, jogsi, megértem - nekem még nincs, ősszel kezdem - de vannak ilyenek is, akik nagy ívből tesznek rá. Olyannal is beszélgettem, aki szintén nem akar autót vezetni ha nem muszáj, környezetvédelmi okokból.
2021. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
26: Olyan (tehetősebb) embert is ismerek volt kollégám személyében, akinek ugyan van jogsija, de nagyon ritkán van szüksége kocsira, és kiszámolta, hogy nagyságrendekkel jobban megéri ha az éves heti-kétheti nyaralására bérel egy autót, mintha egész éven szervizeli, fenntartja, megveszi, biztosítja, stb.
2021. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Csak a személyiség számít. Az a gáz, hogy ezt nem tudod.


Boldogtalan élet elé nézel így. Vigyázz.

2021. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!