Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, össze jonnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, össze jonnétek olyan férfival akinek nincs jogosítványa? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
És az jobb ha van neki de szarul vezet meg nem is szeret vezetni férfi létére, az jobb egy fokkal vagy az sem? Van nő aki elnézi?

2021. júl. 24. 13:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

balesetek mindenhol vannak, az égben, vízen, vasúton kevesebb, és nem azért, mert a pilóták, tengerészek, mozdonyvezetők stb. tévedhetetlenek, hanem mert több a hely, nagyobb, szellősebb a tér, kevesebb a jármű.


gyakorlás kérdése.


ha megvan a jogsi, nem a fiókba kell tenni, hanem szorgalmasan sokat vezetni, rutint szerezni.

2021. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
34%

5

Akkor is alap! Nem tudnék olyannal egyutt lenni, akinek nincs. Hogyan mennénk kirandulni, programok, ikea akarmi? Mindig az en kocsimmal mennénk...kiabránditó


10

Vannak is evárások boven a feefiak reszerol....

2021. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%
Páromnak sincs, nekem sincs. Egyikünket sem érdekel.
2021. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
27%

13 elég baj, de lehet a gyerekeiteket majd fogja, ill. akkor érzitek eg ennek a negatív hatását, ha majd télvíz vagy forró nyár esetén a füleden is kisszatyor lóg, amíg eljuttok oviba, suliba v. kirándulni.


sztem bárhogy alakulhat az élet, és biztonságérzetet ad, h. megvan.

covid alatt is nagyobb biztonságban voltak, akik saját autóval közlekedtek.

2021. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
67%
14: Ilyen alapon megvannak az árnyoldalai is. +20-30 perces menetidők a dugók miatt (csupán mert 100 darab ötszemélyes kocsiból 90-ben egyetlen ember ül), vagy emlékezzünk az "üljön át másik autóba hogy ne fagyjon meg" sms-ekre a kormánytól szintén dugóban nagy hidegben. Mindennek két oldala van.
2021. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
13%

15

Ezek kb olyan ervek, hogy nem jo megnyerbi az 5ös lottot, mert ugyis megy a fele adoba.

2021. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%
16: Nem, ezek olyan érvek, amiket saját szemével lát, aki nem vak. Saját magam is tapasztaltam, hogy a 25 perc menetidő az utóbbi 4 évben 55 percre nőtt ugyanazon az útvonalon. Gondolom nem vagyok ezzel egyedül.
2021. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
69%
Persze, nekem sincs.
2021. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
14%

17 bullshit amiket mondasz.

hozzáteszem, ha tudsz vezetni, előbb beérsz saját autóddal a dokihoz, mentőt sem biztos, h. hívni kell

2021. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
60%
19: Én vidéki vagyok, itt ez van. De Budapesten egy péntek délutáni csúcsforgalom sem lehet kellemes, gyakorlatilag biciklivel hamarabb odaérhetsz ha nem sok kilométerről van szó városon belül. De nyilván én beszélek bullshiteket, aha :D
2021. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!