Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az ha egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy ferfi azt mondja ,nem akar kapcsolatot de meg akar engem tartani?

Figyelt kérdés

Most jött ki egy rossz kapcsolatból ami 2 evig tartott. Azt mondta nekem nem akar kapcsolatot, kérdeztem tőle akkor mit akar? Azt mondta beszélgetni több lánnyal, tehát úgy értette kavarni össze vissza...

Kérdeztem tőle akkor tőlem mit akar?

Annyit mondott "megtartani"....

Előtte mondta nekem hogy velem nincs szíve játszani, nem olyan lánynak gondol akivel csak úgy kavarna. De ha nem akar velem kavarni, és nem akar kapcsolatot sem, akkor hogy értette azt hogy meg akar tartani?

FIUK?


2021. jún. 23. 20:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Kuka. Ne foglalkozz vele
2021. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
10-es Azért mert van annyi gerince, hogy olyanokkal szexel, akik ezt tudatosan bevállalják, veled meg azért nem, mert látja, hogy odavagy érte, és erre nem alkalmas. Te hagyd békén, eleve nem vonzó, ha nyomulsz, neked meg fájó, hogy elutasít. Felejtsd el, ha kell tiltsd le..
2021. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem nyomulok egyáltalán

Tenyleg odáig vagyok érte de nem nyomulok soha nem én keresem a társaságát

O jön utánam mindig

2021. jún. 23. 20:45
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
Küldd el a francba, ha nem akarsz tartalék lenni.
2021. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező! Világos, hogy folytatni akarod, akkor csináld! Alázd meg magad, röhögtesd ki magad, csak aztán ne gyere ide sírni, hogy kihasznált.

Teljesen egyértelműen megmondta itt mindenki, hogy mi van és mi lesz, de te csak úgy teszel, mintha minket akarnál meggyőzni az igazadról. Nem fogsz, mert nincs igazad.

Mibe kerül neki “jönni” utánad? Semmibe. Jó vagy egosimogatónak, amúgy meg úgyis addig dumál, míg beadod a derekad.

Ez egy önző, pofátlan féreg. Úgy bsznám ki az életemből, mint macskát.

Nőként mondom, hogyha ezt nem látod be és ennyire tartod magad, akkor megérdemled a sorsod.

Csakis azért témázik még mindig, mert eddig nem volt szex.

Menekülj, amíg lehet, mert aztán még valami nemi betegséget is rád ragaszt ez a fszparaszt.

2021. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Égő novelesre tart téged.Tudja, hogy rajongsz érte, ez tetszik neki. Ennyi. Inkább neked kellene békén hagyni.
2021. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Én békén hagyom

Köszönni nem köszönök neki

2021. jún. 23. 23:53
 18/24 anonim ***** válasza:
84%

"látom a szemeben hogy sajnal engem"


Ezt csak te képzeled be mögé.


"Most is mással kavar miközben velem is tehetné de megmondta hogy nincs szíve hozzá"


Ez a beetető szövege, aztán te magad dobod le a bugyidat.

Ez a pasi se nem szeret, se nem tisztel. Élvezi, hogy oda vagy érte, és kimondom, de JÁTSZIK veled. Akár évekig is eltartana, tőled függ mennyi ideig hagyod magad rászedni.

Rázd le, kerüld el és keress magadnak egy olyat aki nem hazugságokkal akar nőket felszedni, hanem ténylegesen veled akar lenni és nem csak oda képzeled a szavai mögé.

2021. jún. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem értem mi mem egyértelmű. Mond neki, hogy melletted kavarhatna, és akkor összejönne veled.

A lényeg, hogy fontosabb vagy neki, mint amiknek kielésére vágyik, h kavarjon.

2021. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Fontos vagy neki az életében. Mi fáj neked? Mivel okoz neked fájdalmat?

Igazából ott van, hogy valamivel fájdalmat okoz, ami nem rossz dolog. Most ez a te betegséged, persze hogy megkérdezi, hogy mit csináljon. Ha nem fáj eszméletlenül kinzóan, akkor a te mentális betegséged befolyásolja az ő életmegélését??? O.o

2021. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!