Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az ha egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy ferfi azt mondja ,nem akar kapcsolatot de meg akar engem tartani?

Figyelt kérdés

Most jött ki egy rossz kapcsolatból ami 2 evig tartott. Azt mondta nekem nem akar kapcsolatot, kérdeztem tőle akkor mit akar? Azt mondta beszélgetni több lánnyal, tehát úgy értette kavarni össze vissza...

Kérdeztem tőle akkor tőlem mit akar?

Annyit mondott "megtartani"....

Előtte mondta nekem hogy velem nincs szíve játszani, nem olyan lánynak gondol akivel csak úgy kavarna. De ha nem akar velem kavarni, és nem akar kapcsolatot sem, akkor hogy értette azt hogy meg akar tartani?

FIUK?


2021. jún. 23. 20:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Ez azt jelenti, hogy megakar hágni, de kötöttségektől mentesen, és jobban örülne, ha te mondanál erre áldást, így tiszta maradna a keze.
2021. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez csak duma. Szexre akar megtartani.

Amúgy randi után mondta ezt a nem akarok kapcsolatot dolgot?

2021. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
18%
Barátnak még jó vagy.
2021. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Dugni akar, rendszeresen. Küldd el a francba.
2021. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Most amugy kavar egy novel de olyan ez a no hogy a WC be csinalnak dolgokat....egyáltalán nem zavar amugy, nekem csak az fáj hogy úgy tűnik mintha nem érdekelne hogy nekem fájdalmat okoz, én ezt konkrétan végig nézem, meg hallok dolgokat , és látom a szemeben hogy sajnal engem, viszont azt nem értem ha tudja azt hogy nekem ez fáj miert csinálja mégis?

Rosszul esik, kérdezte haragszok e rá, mondtam hogy igen, azt mondta de együtt se vagyunk....megkerdeztem tőle hogy nem érdekel hogy fájdalmat okozol nekem? Azt mondta erre,de,de mit tudok csinálni?...

2021. jún. 23. 20:20
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Ezt velem is el akarta játszani egy férfi. Csak dugni akar, mikor nincs másik nő kéznél, minden felelősség és kötöttségektől mentesen. Nem egymást keresitek
2021. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Fix dugópartnernak jó leszel, de a párkapcsolat számára negatív hatásaihoz nincs kedve.
2021. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Dugni akar
2021. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Ne legyél ilyen butuska. Egyáltalán nem érdekled, de imponáló a ragaszkodásod. 128-nak beállhatsz a sorba, de teljesen felesleges.
2021. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

De nem nyúl hozzám

Most is mással kavar miközben velem is tehetné de megmondta hogy nincs szíve hozzá

Mi értelme ennek?

Miert nem hagy békén?

2021. jún. 23. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!