Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez rendben van így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rendben van így?

Figyelt kérdés
1 éves párkapcsolatom van nagyon szeressük egymást a párommal nagyon jó a kapcsolatunk... Csak az elején kb 7 hónapig nagyon félteny voltam kegyetlen szintén állandóan feltékenykedtem nyomoztam utánna.. És most már ennyi idő után már valamiért nem vagyok féltékeny rá annyira nem kutatók keresek utánna nem gondolok már rosszra meg semmi és ez fura nekem egy kicsit valahol most már lehetséges hogy rá jöttem hogy még bizhatok benne és belém rögzült ez és már meg sem fordul a fejemben ez a dolog. Lehetséges ezért hogy ki alakult már a bízalom közöttünk?

2021. máj. 28. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg ezért, így lenne normális. A másik lehetőség rosszabb, ha azért, mert elmúlt a szerelem és nem érdekel.
2021. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát régen úgy voltam hogy bele gondoltam és már rosszul voltam... Most is így van csak már egyre kevesebbet jut eszembe az ilyen dolog.. Hát azért most is meg látok valami olyan dolog vagy akármi rosszul vagyok én de már nem kutatók annyira mert valahgoy tudom hogy felesleges.. Egyébként a szerelem az meg nem múlt el hála istenek imádom a párom imádok vele lenni és a legjobb dolog az életemben.
2021. máj. 28. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Bizalmi problémáid vannak, keress egy pszichológust, segíteni fog.

Tapasztalatból mondom, én is ugyanilyen voltam, még a légyre is féltékeny voltam, mert bizonytalan volt a kötődésem, de 1 éve járok, és 100-szor jobb.


Nem lehet így élni, bárkivel is lennél később is, akkor is előjönne ez az érzés, akármennyire is megbízható párod lenne. És ezt sokáig senki sem fogja tűrni, hogy nyomozol utána és ok nélkül esetleg gyanúsítod is.

2021. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nyugodj meg 3 as válaszoló már épp ez hogy nem vagyok nagyon féltékeny meg bízok már benne..
2021. máj. 28. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Hidd el, én teljesen nyugodt vagyok. Nem értem akkor mi a problémád, minek írsz ki erről kérdést.
2021. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam hogy ez rendben van hogy végül is meg bízok akkor benne mert már nem vagyok annyira féltékeny és kíváncsi voltam rá..
2021. máj. 28. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység oka általában nem kívül van, hanem benned. Ezért jó ötlet a pszichológus. Mert ennek köze nincs a párodhoz.
2021. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!