Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rendben van az,hogy ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van az,hogy ettől elmegy az önbizalmam? A legtöbb barátom nagyon undorodik a női testtől.

Figyelt kérdés
Melegekkel vagyok körülvéve, ők a legjobb barátaim. Folyton megjegyzéseket tesznek arra, hogy mennyivel szebb egy férfi, és rosszul vannak a női testtől. Ez eleinte nem zavart, természetesnek vettem,nevettem rajta. Az utóbbi időben azonban igencsak elkezdett zavarni és csorbítja a nőiességem is. Ugye a hetero férfiaknak nem ciki a női test?
2021. jan. 30. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a heteró férfiaknak nem "ciki" vagy undorító a női test, ne viccelj :D

Szerintem egyszer-egyszer egy jól irányzott "hé, én is itt vagyok" tud segíteni abban, hogy legalább ne a füled hallatára szidják általánosan a nőiséget.

2021. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha legközelebb szóba hozzák, szólj nekik, hogy neked ez rosszul esik és kevésbé érzed magad jól a bőrödben. Nem akarod ezt hallgatni, ilyen formában ne mondják többé. Ha nem hagyják abba ezután sem, akkor zárd le velük a kapcsolatot.


Nyilván egy heterónak tetszik majd a tested, miért lenne ciki?

2021. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, az én meleg barátaim nem beszélnek a női testről, mert nem érdekli őket.
2021. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Savlekotő ***** válasza:
77%
Provokáló szagú..
2021. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Hetero nőként a páromon kívül minden pasi undort kelt bennem.
2021. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Savlekotő ***** válasza:
31%
Egy meleg szóba se áll egy ilyen homofóbbal.
2021. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Savlekötő, ki a homofób? A kettős mérce visszafelé miért nem működik? Én elfogadom,tisztelem a melegeket. Ők mindent elvárnak, visszafelé meg akárhogy mehet az ócsárolás.
2021. jan. 30. 18:01
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

"Ugye a hetero férfiaknak nem ciki a női test?"


Nem. Ha szőrtelen; a hajad megfelelő hosszúságú és csillogású; ha a melled feszes, esetleg picit lóg, de tényleg csak picit; a feneked kerek, izmos; a hasad lapos; a combjaid nem érnek össze; babapuncid van; nincs rajtad stria vagy narancsbőr. De nem kell aggódni, párszor így is megbasznak.

2021. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Savlekotő ***** válasza:
52%
Aha minden megnyilvánulásod a tiszteletet mutatja,a barátaid legalább tudják h nem vagy őszinte velük,bár kötve hiszem h szóba állnak veled ezt heteróként mondom. Átlátszó provokálás a kérdésed, mocskoljuk őket veled együtt,biztos jó barátaid.. Szerintem belőled a heteró férfi se kér,lehet ezen akadtál ki.
2021. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Savlekotő ***** válasza:
50%
ők a legjobb barátaim.. Itt lejárod őket,egy válasz alapján el is dobnád őket. Ilyen egy jó barát. Inkább a lelkedet rakd rendbe.
2021. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!