Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdeményezhet a lány is?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezhet a lány is? Hogyan? Kevés önbizalmam van hozzá

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Gólyalábakon dagálykor.
2018. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Mégis miért ne kezdeményezhetne? Hogyan? Bárhogy.

Ilyenkor hol vannak azok a női válaszolók, akik egyből ugranak az ilyen jellegű kérdésekre, ha férfi írja ki?

2018. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg bárhogy. Tapasztalataim szerint: az nem válik be, hogy letámadod azzal, hogy "szia, tetszel, megiszunk valamit?" Az viszont igen, ha szép lassan a közelébe kerülsz, megismered, és nonverbális jeleket adsz (érintések pl), én bókoltam is. Elhívtam erre-arra, figyeltem amit mondott és az alapján ajánlottam új helyeket, vagy vettem neki apróságot. De sosem mondtam ki, hogy tetszik az illető, amíg meg nem csókolt. Nekem ez vált be.
2018. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezhetsz persze.

Azért tudatosítsd magadban, hogy több férfi nőietlennek tartja ha a nő kezdeményez, míg mások szinte elvárják a nőktől a nyitást. Tehát egyénfüggő melyik férfit tudod így levenni a lábáról.

2018. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Persze, hiszen egyenjogúság van. Ezt nem mondták a feministák?


"Tapasztalataim szerint: az nem válik be, hogy letámadod azzal, hogy "szia, tetszel, megiszunk valamit?" "

Jó, de ez a nők többségénél sem válik be, tehát nemtől független.

2018. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lány is kezdeményezhet.

Ahogy írta is valaki nem letámadással, hanem keresed a társaságát, érdeklődést mutatsz.

Megérinted, esetleg egy-egy bökot megengedhetsz. Feldobod neki a labdát.

2018. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs onbizalmad inkabb ne tedd magad nevetsegesse
2018. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Igen kezdeményezhet! Szerelemben háborúban nincs szabály. Amit ilyen dolog miatt nem teszel meg ,mert "nem szokás" azt egyszer majd bánni fogod.

"Hogyan"? Ha ìrsz valamit ,honnan ismered,hol szoktatok találkozni...

Hőst is csinálhatsz belőle megkéred menjen el valami számodra nehezet cipelni,autós/pc/telefon...amihez ért tanácsok.

Jutalombol/köszönetképp elhìvhatod kávézni/piknikezni a parkba.

2018. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!