Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú,de sajnos nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú,de sajnos nem keres engem,sem on-line,sem személyesen,pedig ismerősök vagyunk. Keressem én,vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha teszik neked, akkor kezdeményezz Te!
2021. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, két lehetőség közül kell választanod: 1, adsz magadnak egy esélyt, 2, nem adsz

Szerintem elég könnyű a választás

2021. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit csináljak!


Hiszen egyáltalán nem keres engem,s nem érdeklődik felőlem...

2021. máj. 25. 19:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem veszítesz semmit ha ráírsz.
2021. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha TE akarsz tőle valamit, akkor nyugodtan vedd csak a fáradtságot, és kezdeményezz/írj rá te.
2021. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Azt ő honnan a bánatból tudja, hogy tetszik neked? Lehet pont emiatt nem keres, mert nem az a legyet is röptében típus és te sem adsz neki semmi kezdőlökést, hogy amúgy esélye lenne nálad. Nem szeretem az ilyet, hogy heteken/hónapokon át sóvárogtok, várjátok a sült galambot, hátha az illetőnek valami égi jelként bevillan, hogy epekedtek érte. Nem vagyunk gondolatolvasók.
2021. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy beszélgethess vele, mond el neki a gondolataidat, kérdezz vissza, ő mit szeretne, azaz nyílt lapokkal játsz, és lesz, ami lesz.
2021. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ezen vacakolok. Kereshetett volna, de ő nem tette. Gondoltam bejelölöm, bánja a fene, max nem lesz semmi, leszar továbbra is, vagy veszi az adást és reagál vagy azért szar le. 2 hete gondolkodok rajta, nem akarom hogy leríjjon mennyire nagyon nagyon tetszik. Tudja amúgy, hogy tetszik nekem és én is neki, ezt élőben megbeszéltük amikor ittas volt kicsit. De van párja és nekem is és mondtam hogy nem kellene semmit sem csinálni... A különbség, hogy én azóta is gondolok rá. Nem is tudom, csak szeretném ha tudná hogy gondolok rá... Nem is tudom mit várok igazán.
2021. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hááát,hasonló cipőben járunk kedves válaszoló....
2021. aug. 7. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!