Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg annyira gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira gáz, ha mondjuk egy nő olyan magas mint a párja, vagy mondjuk szélesebb, testesebb nála? 170 cm vagyok, a párom 171 mégis úgy tűnök mellette,hogy magasabb vagyok,és hát sajnos szélességre is debellább vagyok mint ő.

Figyelt kérdés
A nagyszüleim szerint, nem illünk össze,és mindenütt ki fognak bennünket nevetni.A szerelem valóban ezen múlik? Korábban még nem foglalkoztam vele, de így 2 év után mégis beletették a bogarat a fülembe,hogy vajon tényleg nevetségesen festünk?Nem tudom mit tegyek,most ezért szakítsak azzal akit szeretek, mert mások kinevetnek minket? Vagy mert nem tetszünk az embereknek?Tudtam,hogy mit vállalok, és akkor sem érdekelt, de ez a naponta többször is megkapom,hogy nem illünk össze,és egyebek már nagyon fáj a rokonaimtól. Mit tegyek?
2021. jan. 26. 20:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Örülj, hogy van valaki akivel kölcsönösen szeretitek egymást, ritkaság. Ne foglalkozz mások véleményével!
2021. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok? Szerintem két éretteb ember között minden rendben van, amit annak érezte. Ha szereted, jól érzed magad vele, semmi és senki véleménye ne érdekeljen.
2021. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemgáz, tök természetes. Van 3 férfi barátom akik vékonyabbak az átlagnál, cinegék, házasok és gyerekük van, 10-16éves kapcsolatok, ők maguk 32-35 évesek, kettőnél a nő néhány centivel magasabb és szélesebb is jóval pl csaj 185 és 90 kg, srác meg 182 és 70kg), harmadik kb 25-30centivel magasabb a feleségénél, de ott a nő jóval vastagabb.
2021. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Rég rossz, ha a nagyszüleid ilyen témában ekkora hatással vannak rád. Még nagyobb gond hogy idegenek véleménye annyira befolyásolna, hogy akár felrúgnál egy értelmes kapcsolatot (ha tényleg az és jól működik), ráadásul egy ilyen hülyeség miatt.


Minden bántás nélkül, de szakemberhez érdemes lenne fordulnod, hogy felépítsétek az önbizalmad. Úgy tűnik nem mersz kiállni magadért és ezt a rokonaid tudják, azért piszkálnak ezzel.


A válasz a kérdésedre pedig: nem gáz, hanem hülyeség.

2021. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez köztudott rólam,hogy világ életemben annyira adtam a körülöttem levők véleményére, ha már nem úgy köszöntem vagy valami, mindjárt azon járt az agyam,hogy jajj mit szólnak. Egyébként nagyszülők neveltek fel, és tőlük sok önbizalmat nem is kaptam. A mai napig úgy van sajnos, akármibe kezdek, az az ő meglátásuk szerint csak rossz lehet. Viszont többektől hallottam már vissza olyanokat is, hogy rólunk pletykáltak,hogy hogyan nézünk ki egymás mellett,és ez borzasztó rosszul esik. Mert belegondolok abba,hogy nekem korábban tényleg a magas férfiak voltak az álmaim, ezt hangoztattam,és most rácáfoltam erre.Ráadásul a párom is érzi azt,hogy valóban magasabb férfi után sóvárgom.
2021. jan. 26. 20:40
 6/24 A kérdező kommentje:
Jah igen, azt még kifelejtettem,hogy a nagyszüleim kedves megjegyzése szerint "leeszem a fejéről a tejfölt".
2021. jan. 26. 20:44
 7/24 Savlekotő ***** válasza:
100%
Sose leszel boldog ha mindig másoknak akarsz megfelelni főleg olyanoknak akik le is taposnak..
2021. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7/7. Ebben sajnos igazat kell adnom, akármennyire is nem tetszik.Sajnos ez így van.
2021. jan. 26. 20:45
 9/24 anonim ***** válasza:
10%
Ezt nektek kell eldönteni. Nekem személy szerint nagyon nem tetszik, ha a párom nő létemre akármilyen szempontból apróbb, mint én. Nem vagyok egy nagydarab nő, de azért egy átlagos szálkás 170-es srác mellett úgy nézek ki, mint aki összecsomagolja, ha nem viselkedik. Ilyennek pedig nem akarok látszani és nálam ez nem fogyás kérdése, mert van egy formás, szép alakom, amit nem rombolnék le azért, hogy valaki mellett ezt érezhessem.
2021. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én is legjobban ezen aggódom, amit leírtál. Mert én alapban széles mellkasú, széles csípőjű lány vagyok, aki mellett a mostani párom eltörpül. És még a végén tényleg kihozzák,hogy vagy a dunyhája vagyok, vagy összecsomagolom fél kézzel.
2021. jan. 26. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!