Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg annyira gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira gáz, ha mondjuk egy nő olyan magas mint a párja, vagy mondjuk szélesebb, testesebb nála? 170 cm vagyok, a párom 171 mégis úgy tűnök mellette,hogy magasabb vagyok,és hát sajnos szélességre is debellább vagyok mint ő.

Figyelt kérdés
A nagyszüleim szerint, nem illünk össze,és mindenütt ki fognak bennünket nevetni.A szerelem valóban ezen múlik? Korábban még nem foglalkoztam vele, de így 2 év után mégis beletették a bogarat a fülembe,hogy vajon tényleg nevetségesen festünk?Nem tudom mit tegyek,most ezért szakítsak azzal akit szeretek, mert mások kinevetnek minket? Vagy mert nem tetszünk az embereknek?Tudtam,hogy mit vállalok, és akkor sem érdekelt, de ez a naponta többször is megkapom,hogy nem illünk össze,és egyebek már nagyon fáj a rokonaimtól. Mit tegyek?
2021. jan. 26. 20:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"A nagyszüleim szerint, nem illünk össze"

Első szabály: a saját életedet éld, és ne másokét! Te tudod, hogy mit érzel iránta, és nem a nagyszüleid, akik jobb esetben is csak felületesen látnak bele kettőtök kapcsolatába.


"és mindenütt ki fognak bennünket nevetni."

Másokdik szabály: nem jöttment idegeneknek kell megfelelni. A boldogtalansághoz vezető út kulcsa, ha az ember mások, főleg idegenek reakcióit tartja a legfontosabbnak. Olyanokét, akiknek semmi közük nincs a magánéletedhez.


"A szerelem valóban ezen múlik?"

A legkevésbé sem.

2021. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

"vajon tényleg nevetségesen festünk?"

Már bocsi, de... mi van, ha igen? Akkor inkább eldobod azt, akivel szeretitek egymást?

Egyébként meg tudod, mindig fogsz találni valakit, akinek a kapcsolatotok nem lesz szimpatikus. Ez alapján senki soha senkivel nem jöhetne össze...

2021. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Keress kövér férfit.
2021. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezért gondolom azt, hogy kell egy egészséges távolság a rokonságtól.

Egy jópár faluval, várossal arrébb. Legalább.


Én inkább a másik felet sajnálom. Egy percet sem akarnék az ő helyében ebben a felállásban eltölteni. Sőt, menekülőre fognám.

Jó eséllyel érzi is valamilyen szinten a dolgot.

2021. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!