Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg annyira gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira gáz, ha mondjuk egy nő olyan magas mint a párja, vagy mondjuk szélesebb, testesebb nála? 170 cm vagyok, a párom 171 mégis úgy tűnök mellette,hogy magasabb vagyok,és hát sajnos szélességre is debellább vagyok mint ő.

Figyelt kérdés
A nagyszüleim szerint, nem illünk össze,és mindenütt ki fognak bennünket nevetni.A szerelem valóban ezen múlik? Korábban még nem foglalkoztam vele, de így 2 év után mégis beletették a bogarat a fülembe,hogy vajon tényleg nevetségesen festünk?Nem tudom mit tegyek,most ezért szakítsak azzal akit szeretek, mert mások kinevetnek minket? Vagy mert nem tetszünk az embereknek?Tudtam,hogy mit vállalok, és akkor sem érdekelt, de ez a naponta többször is megkapom,hogy nem illünk össze,és egyebek már nagyon fáj a rokonaimtól. Mit tegyek?
2021. jan. 26. 20:26
1 2 3
 11/24 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ignorálni kellene őket sajnos visszaélnek fix h tartozol nekik,és sztem nem is örülnek ha bármi is összejönne neked..
2021. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#9 és kérdező

Ez az ostobaság magas foka, a szerelemnek és a boldogságnak semmi köze a testalkathoz, és két ember összeilléséhez sem. Lehet -+ kg, magasság különbség, nem a külvilágnak kell megfelelni, hanem egymásnak! 2 év után már csak van annyi a kapcsolatotokban, hogy lásd, hogy ő így szeret.. Nem leszel boldogabb, ha esztétikai kérdést csinálsz ebből. Találhatsz 5-10 cm-el magasabbat, szélesebbet, és 2 év boldogságot ezért kidobsz a kukába?

2021. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülők eléggé szűk látókörűek...
2021. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez felnőtt párkapcsolat kategória?? 😳 Öcsém, még én is csak 22 vagyok, de már eljutottam odáig, hogy mégis hol szarjam le azt, hogy hogyan festek a párommal?

Én például 18 centivel vagyok kisebb és majdnem feleannyi kiló is vagyok, de hol érdekel ez engem szerinted? Én tetszem neki, ő tetszik nekem, pont. 🤷🏻‍♀️

2021. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Az exfeleségem volt ennyire befolyásolható. Bármit beszéltünk meg este, ha beugrott a szüleihez vagy beszélt a barátnőivel, akkor kezdhettük előlről a beszélgetést. Egy idő után beleuntam és elváltam.


Azóta volt olyan barátnőm, aki magasabb, testesebb és idősebb is volt (nem 1 nappal). Most is magasabb a párom. És tudod, hogy kit érdekel ez? Nem tudom, mert engem nem érdekel.

2021. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Exemnek addig addig mondogatták ezt, hogy végül nagyrészt emiatt hagyott itt... Mert hogy még magassarkút sem tud mellettem felvenni, pedig ő neki az minden álma... Pedig közünk 2 centi volt az én javamra
2021. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el. Mármint azt, hogy ezen gondolkozol. Kit erdekel ha valaki ezen nevet? Az az ő intelligencia szintjét tükrözi. Intelligens ember ilyenen nem nevet.

Én 175cm/74kg és rendszeresen edzek, ezért láthatóan nagyon izmos vagyok lány létemre

Férjem 178cm/70kg és vékony, tipikus balkáni stílusú férfi, raadasul 20evvel idősebb nálam.

Tisztában vagyok vele, hogy úgy nézek ki mellette mint a testőre, de gyerekek, én szeretem és ez a fontos, nem az, hogy ki hogy néz ki és hány éves. Meg főleg nem az, hogy erről mit gondolnak mások. Anyám egész gyerekkoromban ezt hajtogatta, megorulok, ha arra gondolok, hogy sok ember azért boldogtalan mert az a legfontosabb neki, hogy mit gondolnak róla mások.

2021. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
hat ha 70-80 kiló vagy a párod meg 60-70 között az eleg gázos.. Nem jöttek be az 180 as pasik?
2021. jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
18-as te se igazabol tudod mi az a szerelem. Nyilván ha külsőre kene választanom valakit, hogy na vele illek a legjobban össze külsőre, akkor egy jó magas izmos pasi lenne az. De sokkal fontosabb hogy a gondolkodásunk és az érzelmi intelligenciank egy szinten legyen.
2021. jan. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a fenébe lenne már gáz??

Komolyan, ilyenen fennakadni??

2021. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!