Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon vonz egy idősebb nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonz egy idősebb nő, akinek ráadásul férje van. Kb 15 évvel idősebb, de folyton rá gondolok hónapok óta. Barátnőm van, de ez a nő nagyon vonz. Mindene tetszik kívül belül. Sajnos egy helyen dolgozunk. Hogy engedjem el?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan...kerüld amennyire tudod,és maradjon meg gondolati síkon a vágyakozás.Gondold végig hová vezet ha kiderül,vagy ha nem,de nem tudtok szakítani... Pár romantikus találkozás nem ér ennyit. Sok nő/férfi életében van ilyen történet. Nő vagyok,pont ennyivel fiatalabb srácért vagyok oda,a lehetőség is adott volt,de még csak azt se árultam el Neki,hogy vonzódok Hozzá.
2021. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Maradj a realitások talaján, ha nem akarsz visszautasított lenni, esetleg pár pofont kapni a férjétől.

Nem elég egyoldalúan vonzódni. Kölcsönösség is kell. Tudod, sejted, vagy sejtelmed sincs, hogy rossz a házaséletük?

Használd az eszedet!

2021. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!