Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet kezdeni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni ezzel a kellemetlen helyzettel?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok,és van egy lány akivel eddig sokat beszélgettünk meg ilyenek de nem volt közöttünk semmi, aztán múlt héten el mentek a szülei otthonról meg beszéltük hogy iszogatunk meg ilyenek aztán egyik pillanatban már smároltunk aztán ment a többi dolog egymás után, ezzel semmi baj nincs csak én azóta picit többet kezdtem el érezni hol ott meg beszéltük hogy párszor még lehet ilyen mert amúgy jó volt, de úgy érzem hogy ő is picit máshogy viszonyul hozzám most lehet csak én akarok többet bele képzelni a saját érzéseim miatt? Csak félek fel hozni a témát mert tényleg nagyon jóba vagyunk és attól félek hogy utánna egyáltalán nem fogunk beszélni stb...

2021. ápr. 24. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, ha az a kérdés, hogy együtt vagytok-e vagy csak barátok vagytok, akkor szerintem átléptetek a barátságon, csak nem mertétek felhozni. De tényleg jobb lenne a másik kategória, mert kiöregedett itt mindenki és lehet, hogy ma ez még barátság.
2021. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okes köszi és hogy tudom át rakni másik kategóriába a kérdést? Bocsi nem vagyok hozzá szokva ehez az oldalhoz. 😅
2021. ápr. 24. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!