Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne legyen majd ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyen majd ez nekem nagyon kellemetlen?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt, mikor még jártam bulikba, nagyon megtetszett ott valaki. Nem is tudom már,hogyan indult ez el, de szinte folyton egymást néztük, feltűnően. Ez nem egy két alkalommal fordult elő, hanem hosszú időn keresztül zajlott így, szerintem simán egy évig is, nem lett belőle semmi. Egyszer jött oda hozzám, de az sem úgy sült el, mert a "szia, le szabad ide ülni?" kérdés után szinte rögtön odajöttek más ismerősök is, így nem beszélgettünk.Pár mondatnál többet soha nem beszéltünk. Nem tudom, mi járhatott a fejében, de szerintem eleinte inkább zavarta, hogy nézem. Így utólag visszagondolva, olyan kellemetlennek érzem az akkori viselkedésem, sosem bámultam így senkit. Ilyen feltűnően.

Nagyon ritkán látom, olyankor szokott köszönni, szóval sajnos emlékszik rám.:D

A lényeg,hogy azóta eltelt pár év, én pedig összejöttem egy barátjával.

Tartok attól,hogy egy társaságban legyek vele, mert mint már írtam, gáznak érzem az akkori viselkedésem.

Valószínű,hogy én problémázom túl ezt az egészet, de sajnos zavar.



2021. febr. 17. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Nekem ia vokt hasonlo.

Altalános suliban egy felsős sráccal egymásba botlottunk. Állandoan kestem sulibol sokszor volt ő az ugyeletes es akarhanyszor akartam sunnyogni annyiszor kapott el :D


Ahogy teltek az évek kialakult köztunk valamiféle kemia vagy vonzalom is de mással jart etc amikor én meg csak elso pasikkal voltam.


Aztán felnőttünk.

Felnőve random a netről megismerkedtem pont az öccsével akivel összejöttünk es szabályosan bekerültem a családba.

Egyikunk se hozta szoba soha a témát hogy amugy ismerjük egymást 10 évvel ezelőttről senkinek nem lett tovabbadva es koztunk sem beszéltünk erről de nagyon jol elbandáztunk mig az öccsével jártam (4 év)

Azota is örömmel köszön rám es kiváncsi rám :)

Dehát est la vie :)

2021. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*nekem is volt hasonló
2021. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tulgondolod, azert ez nem olyan gaz. regen is volt mar es szerintem nem us csinaltal semmi olyan kinosat.
2021. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!