Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtam volna ennél kínosabbat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtam volna ennél kínosabbat csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19 vagyok, és a nagyon parázós típus. Éppen a vizsgáimra tanulok,és úgy nézek ki mint a mosott sz.r. Az lépcsőházban lakik egy srác aki nagyon kedves, és mivel mindketten egyedül lakunk sokszor van hogy feljön és beszélgetünk, megiszunk egy üveg bort, ilyesmi. Ezt előre tudni szoktam, ezért normálisan szoktam kinézni. Ma viszont a semmiből bukkant fel, és én meg ajtót nyitottam neki melegítőben, smink nélkül (karikás szemekkel), szemüvegben, felkontyolt hajjal, mezitláb, (minden amit ebből ki lehet hozni). Mondtam hogy jöjjön be nyugodtan, de én gyorsan összeszedem magam, erre mondta hogy inkább csak üljek le és kész. Annyira kínosan éreztem magam. Ha eddig valamennyire is tetszettem neki annak most annyi, mi?

2021. febr. 3. 21:52
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
90%
Szerintem épp ellenkezőleg, de neked kell tudnod, h milyen jeleket küldött, miközben a lakàsodban bratyiztatok...
2021. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egy szép lány, nő legalább ugyanolyan vonzó tud lenni a leírt helyzetben, mintha tip-topra ki lenne rittyentve. Nem hiába mondta a srác, hogy nem kell "összeszedned magad".
2021. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
99%
Semmi ciki nincs benne, normális pasi nem retten meg egy sminkeletlen mezítlábas lánytól. Nincs mitől tartanod!
2021. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

És ebben mégis mi a kínos b.od?

Hohy otthon, egyedül nem full sminkben és kisestélyiben vagy? De marha meglepő. Ha a srác elmúlt már minimum 16, akkor szerintem tudja, hogy a lányok nem sminkben jöttek a világra...

2021. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Na meg a pasik bárkit megbasznak, egy patront te is megérsz.
2021. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok perverz, de én mindig akkor szerettem bele csajokba, amikor megláttam őket az otthonukban, valami bő kockás ingben, felkontyolt hajjal. Amikor természetesek és önmaguk.
2021. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Mi a kínos?

Mi a bajod?

2021. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!