Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem, hogy sose fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy sose fogok szerelmet találni, tehát egy nőt, akinek kicsit is tetszek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 23:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Gátlásosság leküzdésére ahelyett, hogy "úgyis hiábavaló", kérheted pszichológus segítségét is.
2021. ápr. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Jó, ezt már nem fogom irni, hogy hiábavaló, csak valamiért elkezdtem könnyezni. Ez nem ciki? 30/F
2021. ápr. 13. 07:39
 23/36 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnálod magadat.

Ne mástól tedd függővé, hogy mi ciki vagy nem.

2021. ápr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

21: A pszichológushoz max akkor érdemes menni, ha valamilyen szer kell, de arra meg ott s cannabis meg az alkohol.


Megőrülök a sok baromságtól. A kérdezőnek a kinézetén kéne javítania.


Ami pedig ma még 100% biztos, hogy lehetséges. Angol fórumon láttam egy abszolút nyomi kiscsávót, aki még a fórumos emberek szerint is esélytelen, hogy csajozzon az álkapcsa meg a baba feje miatt. Csávó felszteroidozta magát, kitett egy félmeztelen képet és 100 matche volt az első nap.

2021. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Nem. Az önértékelésem szar. Jóképű vagyok és magas, sokan mondták már. Beszélgetni is jó velem azt mondják😀 Szóval biztos fejben van a baj. Nem tudom elképzelni hogy egy nőnek tetszek.
2021. ápr. 19. 13:16
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek, aki azt írta: "pszichológushoz akkor érdemes menni ha valamilyen szer kell": A pszichológus nem gyógyszert ír fel, hanem a problémáidon segítene beszélgetés, terápia formájában.
2021. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudod elképzelni hogy tetszél egy nőnek? Sok negatív visszacsatolást kaptál?
2021. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Gondolom.
2021. ápr. 19. 17:33
 29/36 A kérdező kommentje:
De nem taszitom őket de nem is vagyok egy Casanova😀
2021. ápr. 19. 17:34
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ebből még mindig nem értem miért gondolod hogy egy nőnek sem fogsz tetszeni. A nők közül se mindenki különleges, magabiztos, okos szexi hercegnő akiért ömlenek a pasik... No meg nem feltetlen a tokeletes ferfit keresi mindenki, tobbnyire atlagos nők élnek akik egyszercsak elkezdenek egy atlagos ferfihez vonzodni igy egymasnak atlagon feluliek lesznek xd. Ez is csak egy gauss görbe... Meg csak "gondolod" hogy sok negatív visszjelzést kaptál? Hát ezt csak tudod???
2021. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!