Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem, hogy sose fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy sose fogok szerelmet találni, tehát egy nőt, akinek kicsit is tetszek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 23:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Miért, hogyan, milyen módon kerestél eddig?
2021. ápr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Társkeresővel
2021. ápr. 12. 23:48
 3/36 A kérdező kommentje:
Élőben ritkán merek megszólitani valakit, és akkor is csodálkozom, ha figyel rám.
2021. ápr. 12. 23:52
 4/36 A kérdező kommentje:
De úgyis hiábavaló. Több értelme lenne vízbe folytani magam. Szerintem senkinek se hiányoznék.
2021. ápr. 12. 23:53
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
Kérdésedre a válasz: tanulj meg élőben kommunikálni emberekkel, meg úgy általában véve sajátítsd el az alapvető szociális készségeket. Tanulj meg mások között, másokkal interakcióban létezni, így foglalnám össze röviden. Ugyanis, ha nem vagyok képes a másokkal interakcióban létezni részére, akkor nem vagy alkalmas párkapcsolatra (mivel hogy az a két fél közötti folyamatos - bár nem feltétlenül verbális - interakcióról szól). Azonban még ha jelenleg ez így is lenne, akkor is képes vagy ezen változtatni. Erőltesd meg magadat.
2021. ápr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Akkor biztos nem vagyok alkalmas.
2021. ápr. 12. 23:58
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
De ezen tudsz változtatni. Csak lépj ki a komfortzónádból.
2021. ápr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
De sosem találják érdekesnek, amiről beszélni akarok. Mindig elképzelem, hogy menekülni készülnek, mielőtt halálra untatom őket.
2021. ápr. 13. 00:03
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Szivi... Több önbizalmat. Ne fikázd magad. Mi nők nem szeretjük ha azt kell érezni, hogy neked bárki jó, és csak azért vagy velünk mert pont leálltunk veled... Ne úgy közelits hogy "úristen ez a csaj szóbaáll velem kell nekem" hanem nézz ki valakit aki tényleg tetszik és azért csapd neki a szelet mert ő érdrkel és nme jó neked bárki akinek puncija van... Az emberek szeretik "kiválaaztottnak" érezni magukat, hogy a párjuk a sok nőből őket választotta, velük van éppen és nem azért mert ő volt az egyetlen "maradék"... Ehez persze meg kell tanulni egyedul is ellenni boldogan. Szerintem ezzel torodj, fejleszd magad, a karriered es ne egy barmilyen csaj legyen az egyetlen célod. Ha pedig megtetszik valaki, neki udvarolj ne barkinek mert sztem keves kiabranditobb erzes van mint amikor egyfajta "maradeknak" erzed magad... Ne görcsolj rá. A párod legyen a te saját "hercegnőd" a jó értelemben és így te is az ő "hercege" leszel! 😊
2021. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
22%

Ezeket teheted(tier 1: legtöbb hatás, tier 3: legkevesebb)


Tier 1:

1. Ha kevés hajad van, csinálj hajbeültetést/kezdjél el Finasteride -et szedni a további hajhullás megelőzése és a jelenlegi haj sűrűségének növelése érdekében.

2. Ha a szemöldököd gyenge, sminkeld ki, vagy használj rá minoxidilt.

3. Ha a fogaddal bármi nem tökéletes, csináltasd meg.

4. Az álkapcsodnak jól definiáltnak kell lennie. Ha nem az, menj plasztikai sebészhez.

5. Fogyjál le és gyúrd ki magad. Legyen a testzsírszázalékod mindig 10 környékén.

6. Ha gond van a bőröddel, valószínüleg a testépítő étrend rendezi. Ha nem, menj bőrgyógyászhoz.

7. Ha alacsony vagy, van rá speciális műtét.


Tier 2:

8. Javíts az öltözködéseden (ehhez még nem értek).

9. Vegyél egy sportkocsit és menj vele gyorsulási versenyre, ahol csinálj képet magadról.

10. Kezdj el gördeszkázni és csinálj képet magadról.

11. Vegyél sportmotort, használd és csinálj képet magadról.

12. Vegyél kék színű kontaktlencsét. A nők jobban szeretik a kék szemet, mint a többit (ez vitatéma).

13. Menj pálmafás helyekre és csinálj profi képet magadról.


Tier 3:

13: Legyél gazdag.

14. Legyél kedves és rendes a lányokkal.

15. Vegyél ingatlanokat.

16. Vegyél drága luxuscikkeket.

2021. ápr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!