Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmet hol lehet találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet hol lehet találni?

Figyelt kérdés

Én eddig még csak 1X voltam nagyon szerelmes, de ennek több éve már.

Hol keressek olyan lányt, akibe szerelmes leszek, és persze ő is belém?!

Van még esélyem?

31/f



2021. febr. 25. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Fel kene noni, a mesek azert vannak, hogy atvitt ertelemben megtanitsanak az eletre. Idovel azert le kellett volna esnie, hogy nincsnek tunderek meg angyalok, hanem kemenyen meg kell kuzdeni mindenert. Hala az egnek nem kell sarkanyokat sem gyilkolaszni. Remelem megkonnyebbultel.
2021. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Célzottan keresni és így rátalálni nem lehet.

Kizárólag a szerencsén múlik, hogy olyannal botlotok-e egymásba, akivel kölcsönösen meglesz az az érzés vagy olyannal, akivel nem.

2021. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Emberek között, a megszokott közegedből kimozdulva. Ez az életemben is törvényszerűség volt, de olvastam is róla, hogy a szerelem mindig kívülről jön, tehát nem jellemző, hogy egy megszokott társaságban hirtelen majd valakire felfigyelsz.

Meg kell ismerni újabb és újabb embereket, máshogy nincs esély. És nem a neten!

2021. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekes keresni. Biztos már 28 ezer nőbe szerelmes voltam és mindig váratlanul jött. Ritkán történik első nézésre, inkább beszélgetés után vagy 3. 4. alkalommal.
2021. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!