Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért várják el társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el társkeresőn hogy ne "Szia! Hogy vaggyal?" nyissunk, akik semmit nem írnak magukról az adatlapjukon?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 18:17
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
9/15-ös. A hozzászólásod is azt bizonyítja, hogy igazam van. 😛
2021. márc. 26. 17:28
 22/28 anonim ***** válasza:
28%
Igen en is igy szoktam csak azoknak irok vissza akik nem egy szavas es sablonos uzeneteket ir de nem mindenkinek. Es egy szavas valaszokat irok mert kuzdjon csak ertem a ferfi azert ferfi. :) Nekem is csak egy eletem van es nem kapom vissza a masba fektetett idomet. Had forditsam mar arra akire akarom.
2021. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Erről beszélek. 😉
2021. márc. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én szemely szerint úgy szűröm le társkeresőkön, hogy melyik nő értelmes vagy nem, hogy mennyire kommunikál aktívan és hosszan. Ez egy nagyon jó módszer. Amelyik egyoldalú és félszavakvan beszél, az nem érdekel, meg sem akarom hódítani.

Facebookról is töröltemm azokat (nemtől függetlenül), akik csak így tudnak kommunikálni: 👍

2021. márc. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Himsoviniszta vagy mi?
2021. márc. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Férfi túlkínálat van.
2021. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Aki elvárja hogy ne sablonos üzenetekkel nyissanak, attól elvárható, hogy tudjon kommunikálni is. ;) És sajnos többségében nem ez jellemző. :(
2022. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Főleg olyanoktól jók ezek az elvárások, akik agyon filterezett fotokat raknak fel, amik köszönő viszonyban sincsenek az eredeti kinezetükjel. Korrekt.
febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!