Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért várják el társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el társkeresőn hogy ne "Szia! Hogy vaggyal?" nyissunk, akik semmit nem írnak magukról az adatlapjukon?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 18:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

#5#6. Miért köszijóléste? Lazán le lehet írni, hogy fel vagy dobva, mert naggyonszép karajt kaptál a hentesnél, jól ment a munka, szupi volt a nyaralás, most futottál egyet, vettél egy váltózuhanyt, jössz masszázsról...stb vagy éppen negatív előjelű dolgokról, a másik meg tud egy ugyan ilyet váladzolni, aztán lehet róla beszélgetni. De a ti fajtátok erre is csak annyit böffent oda, hogy "ok"...😃

Tehet arról a másik ember, hogy annyira sivár az életetek, hogy sem pozitív, sem negatív, sem semmi gyanúsan közepes nem történt veletek amiről beszélni tudnátok? Akkor takarodjatok a clickbait fos profilotokkal wowozni, lolozni, tiktokozni, ne húzzátok a normális emberek idejét.

2021. márc. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%

Én még régi barátoknál is utálom a mi újságot. Mármint mióta mi újság? Az elmúlt 3 évben, amióta nem beszéltünk? Vagy az elmúlt héten? Mai nap történt-e valami, ami számomra újdonság?

Ha már ír valaki, akkor miért a másiknak kéne beszélgetést kezdeményeznie arról, hogy milyen húst kapott a hentesnél?

A szia, mesélj magadról is sablonos, de sokkal jobb. Erre vagy magától elkezd mesélni, vagy megkérdezi mit meséljen. Akkor fel lehet hozni, hogy mi a hobbid, mi a kedvenc ételed stb.

2021. márc. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
12%
És Ti akik elvárjatok hogy tartalmas legyen felétek a nyitány, vissza írtok? Ha meg visszaírtok, vagytok legalább ennyire tartalmasak, vagy full egyoldalú, pár szavas válaszokkkal reagáltok, várva azt, hogy megfogják az érdeklődéseteket annyira, hogy ösztönösen akarjatok tartalmasan kommunikálni? 😉
2021. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
37%

#12. Az kezdeményezi a beszélgetést, aki rádköszön és megérdi, hogy mi út van. Nem te írsz rá, hogy te figyu, itt és itt remek a karaj.


Ne legyünk már ennyire életképtelenek, meg szociálisan gyök kettők.

2021. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
26%

10.

A 9-es válaszoló vagyok. Te fogyatékos, én is férfi vagyok.


Ezért nem értem miért vagy ilyen. Ha nincs egy nőnek semmi írva a profiljára, a képei alapján akkor is tudsz mit írni.

2021. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
66%
#11: Igen, de minek??? Az ilyen üzenetek írója kb. azt fejezi ki, hogy "semmit nem tutdok írni, az adatlapod sem néztem meg, hanem random 100 nőnek elküldtem ugyanezt. Rajtad a sor, hogy frappáns légy és meghódíts engem" :D
2021. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%

#13: Maximálisan biztos lehetsz abban, hogy aki érdekel, és akivel megvan a közös összahang, azzal megfelelően tudok és szoktam is kommunikálni.

Ha valakivel az ellenkezőjét tapasztalaod, akkor nagyrészt nem a kommunikációs képességeivel van a baj, hanem egész egyszerűen nem érdekled. Ilyenkor szépen tovább kell lépni.

2021. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
48%

Amikor valaki kreál tartalmas nyitó üzeneteket, olyanoknak is, akiről kb. csak egy kép van fent, azok meg egyszavas, egyoldalú válaszokat kapnak sorra, természetes dolog, hogy elmegy a kedvük attól, oda tegyék magukat, és ne hasonló kommunikációban nyissanak. Ok és okozat. 😉


Most lehet nőgyűlölőzni meg hímsovinisztázni. 😛

2021. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

18. Nem erről van szó, csak ha tényleg akarnál nőt, akkor ezeken túl tudnád magad tenni. Meg azért néha érnek sikerek is, azok feledtetik a sok kudarcot valamennyire.


Én azt mondom kb 40-50 matchből lesz legalább 1 szex, ami soknak tűnik, de elfogadható számomra.


26/F

2021. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
#18: Ezt értem, de egy jó nyitóüzenet még semmit nem garantál, csak egy jobb helyzetből való indulás. És nem kell tulzásba vinni, de lehetőleg ne hemzsegjen a helyesírási hibáktól és ne 3 szó legyen. 3 mondat már bőven elég kezdetnek.
2021. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!